Home » Logický test: Co je na tomto obrázku špatně?

Logický test: Co je na tomto obrázku špatně?

Na tomto stole s počítačem není něco v pořádku. Věděli jste, že první programovatelný elektronický počítač měl rozlohu 170 metrů čtverečních a vážil 27 tun?

Vznikl v roce 1945 a byl schopen řešit všechny výpočetní problémy. Neuvěřitelná skutečnost, uvážíme-li, že dnešní nejmenší počítač na světě, ThinkTiny, měří pouhých 0,04 milimetru krychlového.

Co se vám na tomto obrázku nelíbí?

Tento test je fascinující a náročná hra, která je vhodná pro všechny věkové kategorie a úrovně. Pokud si chcete zlepšit své logické a dedukční schopnosti, je to hra právě pro vás. Pokud chcete rozvíjet své analytické a pozorovací schopnosti, je tato hra také pro vás.

Jedná se o zábavný test, který je určen především k pobavení. Tato hra vás vyzve k využití všech vašich schopností a nalezení řešení vám poskytne pocit uspokojení, který vás bude uklidňovat po celý den.

Přečtěte si také  Objevte vlivy tarotu na vaše znamení zvěrokruhu v tomto roce 18. listopadu 2023!

Navíc díky řešení tohoto typu hry budete s větší pravděpodobností nacházet kreativní řešení každodenních překážek. Tuto hru můžete hrát sami nebo ve skupině, což vám také umožní soutěžit s ostatními lidmi.

© Finefish

 

Jak tuto výzvu vyřešit?

Najít anomálii na tomto obrázku je zábavná a vzrušující výzva. Abyste ji však zvládli za 10 sekund, musíte být přemýšliví. Pomocí svého postřehu a logiky můžete chybu snadno najít.

Nejprve si udělejte čas a prohlédněte si obrázek jako celek. Pokuste se identifikovat každý objekt a stopu, která by vás mohla dovést k řešení. Uvědomte si, že po celé místnosti jsou nápisy, které tam nejsou náhodou. Věnujte čas přečtení každého z nich a pochopení jeho významu.

Pokud stále nic nevidíte, změňte perspektivu a podívejte se na obrázek jinak. S trochou trpělivosti a vhledu můžete najít anomálii, která je na tomto obrázku přítomna.

Přečtěte si také  Vizuální výzva: Najděte 10 rozdílů v těchto dvou obrázcích za méně než 20 sekund!

Řešení testu

V daném testu je anomálií datum, které se liší na počítači a v diáři. Pokud se vám podařilo anomálii najít, gratulujeme! Ukázali jste, že jste vnímaví a máte skvělou logiku.
Pokud se vám anomálii najít nepodařilo, nenechte se odradit. Na stránkách je mnoho podobných her a cvičení, které rozvíjejí vaše analytické a deduktivní schopnosti.

© Finefish

 

 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.