Home » Logický test: Kdo je dost chytrý na to, aby našel kód za 40 sekund?

Logický test: Kdo je dost chytrý na to, aby našel kód za 40 sekund?

Vítejte všichni příznivci testů logiky a myšlení! Dnes vám nabídneme velmi zajímavou hádanku, která by měla zapojit váš mozek a prověřit váš postřeh.

V tomto úkolu budete muset najít čtyřmístný kód z obrázku. Obrázek obsahuje 5 špatných kombinací, ale poskytuje nápovědu.

Logické testy jsou na sociálních sítích velmi oblíbené, protože mohou být zábavné a náročné. V dnešním světě plném obrázků a videí mohou být tyto výzvy ideální příležitostí, jak se pobavit a vymyslet kreativní řešení.

Pokud jste tedy připraveni na výzvu a jste připraveni najít čtyřmístný kód, pak už nečekejte a vyzkoušejte tuto hádanku! Hodně štěstí!

© Finefish

 

Pravidla pro řešení výzvy

Pro úspěch v soutěži je důležité sledovat a soustředit se. Čtyřmístný kód musíte najít podle následujících pravidel: za každou kombinací 4 číslic jsou umístěny barevné tečky.

Bílá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno, žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném políčku, zelená tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno ve správném políčku. Každou kombinaci si budete muset přečíst a zamyslet se nad ní.

Přečtěte si také  Jak prodloužit životnost oblečení vašich miminek?

Tato úloha má obtížnou úroveň, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku. Budete muset být trpěliví a vytrvalí, abyste našli řešení a uspěli ve svém úkolu.

Vezměte prosím na vědomí! Barevné tečky nejsou umístěny v pořadí a na nalezení kódu nebo splnění úkolu máte pouze 40 sekund. Buďte proto opatrní a před začátkem se podívejte na rozmístění teček!

Najít správný kód k hádance se může zdát skličující, ale ve skutečnosti to může být mnohem zábavnější, než si myslíte. Při hledání řešení používejte logiku a trénujte svůj mozek v řešení problémů.

Je důležité si uvědomit, že při hledání správného kódu musíte pochopit, jak spolu jednotlivé prvky hádanky souvisejí. To znamená, že se musíte podívat na nápovědy a detaily, které vám mohou pomoci najít řešení. Kromě toho se snažte logicky spojovat podobné pojmy a myšlenky, abyste lépe pochopili hádanku a vytvořili si vzorec, který vám pomůže najít kód.

Přečtěte si také  Logický test: přesuňte 3 zápalky, aby se objevilo slovo. Máte na to 10 sekund.

Je také důležité si uvědomit, že tato otázka nemusí být nutně časově omezená – dejte si na čas a přemýšlejte o základních pojmech. Nakonec se ujistěte, že jste se podívali na každý prvek skládačky, abyste našli správný kód a uspěli.

Úkol byl vyřešen!

Nechali jsme vás čekat a nyní jsme připraveni odhalit kód dne! Zobrazený obrázek obsahuje kód, který je třeba najít a který se skládá z barevných čísel.

Řešení znělo: 9167.

© Finefish

 

Dobrá práce pro ty, kteří ji našli za méně než 40 sekund! Doufáme, že se vám tato malá výzva líbila a rádi jste se jí zúčastnili.

Pro naše účastníky jsme připravili několik zábavných her, o které se mohou podělit se svými přáteli a rodinou.

Rádi bychom naše účastníky vyzvali, aby vyzvali své přátele a rodinu sdílením tohoto článku na sociálních sítích. Vytvářením a aktualizací těchto her trávíme spoustu času a bude nám ctí, pokud budete tento článek sdílet se svými přáteli a rodinou. Jste tedy připraveni přijmout tuto výzvu?

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.