Home » Logický test: Najděte chybějící číslo v posledním kruhu za méně než 30 sekund.

Logický test: Najděte chybějící číslo v posledním kruhu za méně než 30 sekund.

Logické testy skvěle stimulují mozek a aktivují vaše neurony. Dnešní úkol byl speciálně navržen tak, aby stimuloval vaši inteligenci, myšlení a analytické schopnosti. Je to perfektní hlavolam, který procvičí váš mozek a zároveň zlepší vaše logické myšlení.

Přehled logických testů

Dnešní úkol je mimořádně jednoduchý a rozvíjí vaše dovednosti. Vyžaduje vaše analytické a tvůrčí schopnosti. Tento logický test je ideální pro zábavu a relaxaci s rodinou, přáteli nebo kolegy.

Řešení této hádanky procvičí váš mozek v analytickém myšlení a racionálním rozhodování. Můžete také podpořit svou kreativitu a zároveň zlepšit svou paměť a pozornost.

Logický test, který vám bude předložen, spočívá v nalezení chybějícího čísla v posledním kolečku. Na obrázku vidíte tři kruhy s čísly uvnitř.

© Finefish

 

V prvním a druhém okruhu je výsledek již dán. Vaším úkolem je do 30 sekund najít číslo, které má být umístěno na otazníku. Abyste našli správný výsledek, musíte být velmi chytří a myslet pohotově.

Přečtěte si také  Logický test: Nenechte se zmást jednoduchým vzhledem této matematické úlohy. Je mnohem těžší, než si myslíte.

Tipy, které vám pomohou

Chcete-li vyřešit tento logický test, musíte si nejprve pozorně prohlédnout obrázek a analyzovat čísla na něm.

Najděte si čas a podívejte se na výsledky uvedené v prvních dvou okruzích a pokuste se najít správnou odpověď. Jde o to, abyste využili své logické schopnosti, smysl pro pozorování a znalosti matematiky.

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže zobrazíte řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.