Home » Logický test: přesuňte 3 zápalky, aby se objevilo slovo. Máte na to 10 sekund.

Logický test: přesuňte 3 zápalky, aby se objevilo slovo. Máte na to 10 sekund.

Zde vám představujeme záludnou logickou hádanku, ve které musíte prokázat své znalosti obecných vědomostí. V této soutěži musíte přesunout pouze 3 zápalky a vytvořit název známého hlavního města asijské země. Máte na to pouze 10 sekund.

Nebudeme vám dávat další nápovědy, protože se domníváme, že výše uvedená nápověda je dostatečná k nalezení slova a že pomocí svého důvtipu určíte, které zápalky přesunout, abyste vyřešili logickou hádanku. Pokud jste připraveni, zanecháme vám obrázek této výzvy.

Pokud ani po několika neúspěšných pokusech a několika vteřinách nemůžete najít slovo, natož zjistit, které zápalky přesunout, nabízíme vám řešení níže.

Řešení hry

Je to velmi jednoduché. Přesunutím tří zápalek vytvoříte nové písmeno.

Nakonec na čtvrtém obrázku odstraňte horní vodorovnou shodu a vznikne písmeno „U“.

Když máte v ruce 3 zápalky, vytvoříte poslední písmeno „L“, které přidáte na konec slova.

Přečtěte si také  IQ test: Najděte houbu ukrytou mezi medúzami

Získáte název hlavního města Jižní Koreje „SEOUL“.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Dominika
Napsal : Dominika