Home » Logický test: Vyřešte tento test tak, že do prázdných trojúhelníků doplníte čísla od 1 do 6 a ujistíte se, že každý šestiúhelník obsahuje šest různých znaků.

Logický test: Vyřešte tento test tak, že do prázdných trojúhelníků doplníte čísla od 1 do 6 a ujistíte se, že každý šestiúhelník obsahuje šest různých znaků.

Je docela dobře možné získat představu o vaší schopnosti logicky uvažovat. To je smyslem testu, který vám dnes uděláme. Může zahrnovat čísla, ale to neznamená, že k jeho vyřešení musíte být dobří v matematice.

Jaký je dnešní logický test?

Z níže uvedeného obrázku budete muset doplnit prázdné trojúhelníky čísly od 1 do 6. V tomto případě se jedná o logický úkol. Musíte pak zajistit, aby každý šestiúhelník obsahoval pouze 6 různých čísel.

Tento logický test je podobný sudoku, pokud jste ho někdy měli možnost luštit.

© Finefish

 

Jaký smysl má tento logický test?

K vyřešení tohoto testu budete potřebovat nejen vynikající rozumové schopnosti. Musíte si také umět zapamatovat každé již umístěné číslo.

Jen tak se vyhnete opakování v rámci jednoho šestiúhelníku. Jinými slovy, pravidelným plněním tohoto úkolu získáte pozoruhodnou paměť.

Odpověď: Zde je řešení hry

Podívejte se na obrázek níže, abyste viděli řešení hádanky. Poté porovnejte výsledky s těmi, které jste našli. Trefili jste se správně?

Přečtěte si také  Nová trvalá přátelství pro tato znamení zvěrokruhu v srpnu 2023?
© Finefish

 

Blahopřejeme lidem, kteří našli správné odpovědi. Svědčí to o tom, že jste v řešení problémů mnohem lepší.

Těm, kteří neuspěli, doporučujeme procvičit se v řešení dalších úloh.

Pozvěte své přátele, aby si vyzkoušeli své logické schopnosti.

Sdílejte tento logický test se svými přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Vězte, že se při řešení těchto testů můžete všichni společně dobře pobavit.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.