Home » Matematická hádanka: Pokuste se vyrovnat tuto rovnici za méně než 50 sekund. Musíte přesunout 1 zápalku

Matematická hádanka: Pokuste se vyrovnat tuto rovnici za méně než 50 sekund. Musíte přesunout 1 zápalku

Testy a hádanky jsou způsoby testování lidské inteligence. Od nepaměti se hádanky a úkoly používají k pochopení a stimulaci mozku. Dnes je možné otestovat své IQ online pomocí různých testů a her.

Dnešní hádanka dne je skvělým způsobem, jak si vyzkoušet své schopnosti řešit problémy. Výchozí rovnice je 9-2-6=7 , ale to není správná odpověď.

Vaším úkolem je zjistit, co je v této rovnici špatně, a opravit ji za méně než 50 sekund. Je to skvělý způsob, jak si otestovat schopnost rychlého a logického myšlení.

Hádanky jsou velmi oblíbené na sociálních sítích a lze je snadno sdílet s přáteli. Nabízejí zábavnou příležitost, jak strávit čas s přáteli a rodinou, a zároveň stimulují mysl a dávají vám pocit úspěchu, pokud se vám podaří problém vyřešit.

Tak už nečekejte, vyzkoušejte dnešní hádanku a zkuste ji vyřešit za méně než 50 sekund!

Přečtěte si také  Matematická hádanka: otestujte své IQ tím, že vyrovnáte rovnici přesunutím 1 zápalky!
© Finefish

 

Najděte řešení tohoto IQ testu!

Dnes vám nabízíme hádanku, při které se budete muset pozorně dívat a soustředit. Abyste v této soutěži uspěli, budete muset myslet jinak než obvykle a přijít s originálním řešením.

Vaším úkolem je vymyslet, jak přesunout jednu sirku, abyste vyřešili dnešní rovnici. Jedna shoda může něco změnit, tak se dívejte a najděte řešení!

Kliknutím na „další“ níže zobrazíte řešení

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.