Home » Matematická výzva: otestujte své IQ přesunutím jedné zápalky!

Matematická výzva: otestujte své IQ přesunutím jedné zápalky!

Hádanky a úkoly jsou běžnou metodou hodnocení inteligence a mentální zdatnosti člověka. Často se používají ke vzdělávacím účelům nebo k testování IQ jednotlivce. Tyto testy a výzvy mohou být i zábavné, a proto jsou na sociálních sítích tak oblíbené. Dnes vás vyzývám, abyste si vyzkoušeli svou inteligenci vyřešením poměrně obtížného úkolu.

Dnešní hádankou je jednoduchá rovnice, která je špatně: 5+7=2.

Cílem je najít správné řešení této rovnice za méně než 45 sekund. Tato výzva je navržena tak, aby vám pomohla rozvíjet inteligenci a logické schopnosti. Jste připraveni na tuto výzvu? Vezměte si tužku a papír, pořádně se zamyslete a zkuste vyřešit tuto hádanku!

© Finefish

Dnešní úkol: Rovnice z krabičky od sirek

Nabízíme vám originální hádanku, která je pro vás výzvou. Abyste v této soutěži uspěli, musíte se pozorně dívat a soustředit. Buďte ve střehu, protože řešení této hádanky vyžaduje netradiční myšlení. Chcete-li vyřešit rovnici pro tento den, můžete přesunout pouze 1 zápalku. Přijměte výzvu a zjistěte, zda máte správnou odpověď!

Přečtěte si také  Test z matematiky: Najděte řešení této rovnice 25÷ 5x (2 +6)

Musíme být odhodlaní a trpěliví při hledání řešení, když se setkáme s překážkou. Jakmile využijeme svou představivost a znalosti, můžeme najít řešení hádanky.

Zde je řešení naší matematické hádanky

Možná jste tuto hádanku viděli na nejpopulárnějších sociálních sítích, jako je Facebook nebo Instagram. To opravdu zaujalo lidi na internetu!

Odpověď je jednoduchá: 9-7=2

Vložili jsme obrázek, který vám pomůže pochopit řešení.

© Finefish

 

Pokud se vám podařilo najít odpověď za méně než 45 sekund, gratulujeme! Jsi v tom opravdu dobrý.

Je to dobrý způsob, jak otestovat své schopnosti a inteligenci.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.