Home » Matematické puzzle: otestujte své schopnosti rychlého řešení a IQ přesunutím pouhých 2 zápalek!

Matematické puzzle: otestujte své schopnosti rychlého řešení a IQ přesunutím pouhých 2 zápalek!

IQ testy a hádanky jsou zábavným a zajímavým způsobem, jak otestovat a stimulovat svůj mozek. Výzvy jsou na sociálních sítích velmi oblíbeným trendem, který uživatelům nabízí spoustu příležitostí, jak ukázat svou inteligenci a kreativitu.

Dnes vám dáme úkol, abyste si vyzkoušeli své schopnosti řešit problémy, a to na základě rovnice 41-2=4. Vaším úkolem je najít správný vzorec, abyste dostali správnou odpověď. Řešení nebude snadné najít a možná budete muset použít kreativní logiku, abyste dospěli ke správné odpovědi.

© Finefish

Zápasová výzva!

Máme pro vás hádanku k zamyšlení. Abyste v této výzvě uspěli, musíte být pozorní a vnímaví. Cíl je jednoduchý, ale cesta k němu je složitější. K vyřešení rovnice je třeba přesunout dvě zápalky. Samozřejmě to nebude tak snadné, jak se zdá, protože budete muset vymyslet inovativní řešení.

Řešení hádanky může být obtížný úkol, ale když se vám to podaří, je to také velmi uspokojivé. Abychom uspěli, musíme používat svou mysl a kreativitu. Musíme se podívat na výzvu a soustředit se na řešení hádanek. Může to trvat dlouho, ale jakmile řešení najdete, budete odměněni pocitem úspěchu. Tak seberte odvahu a vydejte se do tohoto fantastického světa myšlenek a objevů!

Přečtěte si také  Rostlinné puriny : Vysoce účinná přírodní hnojiva a repelenty

Mnoho možností, jedno řešení

Dobrá práce všem, kteří se pokusili vyřešit tuto populární výzvu na sociálních sítích! Níže uvádíme obrázek, který vám pomůže najít řešení. Doufáme, že jste se při řešení tohoto úkolu bavili.

A nyní vám s potěšením oznamujeme, že řešení je 11-2=9!

© Finefish

Nezapomeňte se o tuto výzvu podělit se svými přáteli a rodinou pomocí níže uvedených tlačítek pro sdílení a dejte jim příležitost ji vyřešit. Kdo ví, třeba je překvapíte!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.