Home » Matematický hlavolam: otestujte své IQ a vyřešte tento hlavolam přesunutím jedné zápalky za méně než 10 sekund.

Matematický hlavolam: otestujte své IQ a vyřešte tento hlavolam přesunutím jedné zápalky za méně než 10 sekund.

Přestože IQ testy byly během výluky populární, nyní, když se všichni vrátili do práce, jsou u mnoha lidí stále oblíbené!

Patříte k lidem, pro které jsou IQ testy zábavným zpestřením volného času? Pak doufáme, že se vám dnešní výzva bude líbit! Na co čekáte?

IQ test: „Jak opravíte tuto rovnici z jediné shody?

Každý den musíte stimulovat svůj mozek, aby nezrezivěl. S tímto matematickým IQ testem si mozek dostatečně procvičíte. K vyřešení této mozkové výzvy budete potřebovat své kognitivní schopnosti v oblasti logiky, kreativity a analýzy. Dokázali byste tento úkol splnit bez obtíží za pouhých 10 sekund?

Chcete-li dokončit tento logický test, podívejte se nejprve na následující obrázek. Najdete zde matematickou rovnici s čísly na zápalkách. Jak vidíte, tato rovnice je chybná. 9 + 3 se nerovná 6.

© Finefish

Úkolem tedy bude tuto rovnici napravit. Pokuste se vyvážit navrženou rovnici přesunutím pouze jedné zápalky. Můžete se pokusit přesunout všechny zápalky jednu po druhé a najít správnou odpověď, protože nemáte žádný časový limit.

Přečtěte si také  Horoskop pro 04. února 2023: Blíženci jsou plní pozitivní energie a budou těžit ze štěstí!

Nezapomeňte však, že čím rychleji tento matematický problém vyřešíte, tím jste chytřejší. Nezapomeňte, že tuto hádanku můžete vyřešit pouze přesunutím zápalky. Je to na vás!

Řešení naleznete kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.