Home » Matematický úkol: Dokážete vyřešit tento problém za 15 sekund?

Matematický úkol: Dokážete vyřešit tento problém za 15 sekund?

Úkoly jsou skvělé pro ověření vašich matematických znalostí a rychlosti.

Je to dobrý způsob, jak otestovat své dovednosti a logiku. Jste připraveni na výzvu? Na pokus o vyřešení hádanky máte maximálně 15 sekund.

Dnešní matematická výzva

Dnes pro vás máme matematickou výzvu, kterou budete muset vyřešit do 15 sekund. Tato hádanka je navržena tak, aby prověřila vaši mozkovou kapacitu, logiku a rychlost výpočtu.
K vyřešení této hádanky budete muset použít své deduktivní schopnosti a inteligenci. Budete také potřebovat stopky.

Dnešní výzva má podobu sady nápojů ve čtyřech operacích.

© Finefish

 

První řádek představuje násobení, druhý řádek sčítání, třetí řádek odčítání a poslední řádek dělení.
Vaším úkolem je zjistit hodnotu tří ovocných šťáv vydělených třemi půllitry piva. Abyste našli správné řešení, musíte provést výpočty na základě hodnot ostatních operací.

Přečtěte si také  Vyzkoušejte si své schopnosti při řešení tohoto matematického hlavolamu do 10 sekund. Zvládnou to jen ti s nejvyšším IQ

Našli jste správné řešení?

Čas vypršel! Podařilo se vám najít řešení této matematické úlohy za méně než 15 sekund? Pokud ano, gratulujeme vám! Muselo to pro vás být docela snadné.

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.