Home » Matematický úkol: Podaří se vám správně sestavit rovnici přesunutím jediné zápalky za méně než 30 sekund?

Matematický úkol: Podaří se vám správně sestavit rovnici přesunutím jediné zápalky za méně než 30 sekund?

Svět IQ testů a hádanek je velmi rozmanitý. Výzvy jsou na sociálních sítích stále populárnější a představují zábavný způsob, jak otestovat své mozkové schopnosti.

Dnes vám nabízíme speciální výzvu a žádáme vás, abyste vyřešili jednoduchou rovnici za méně než 30 sekund. Výchozí rovnice je 9×6 = 10, ale bohužel je chybná.

Vaším úkolem je najít správné řešení této rovnice dříve, než vyprší čas. Může to znít velmi jednoduše, ale vteřiny ubíhají velmi rychle!

Jste připraveni na tuto výzvu? Pokuste se co nejrychleji vyřešit dnešní hádanku a získat respekt svých přátel!

© Finefish

 

Najděte řešení tohoto IQ testu!

Zveme vás na vzrušující puzzle výzvu. Abyste našli řešení, musíte se soustředit a pozorovat. Nebude to snadný úkol, protože pro úspěch budete muset myslet jinak než v běžných podmínkách!

Žádáme vás, abyste přesunuli jednu zápalku a vyřešili tak rovnici denního úkolu. Jste připraveni? Připravte se na výzvu!

Přečtěte si také  Matematický úkol: Vyrovnejte rovnici přesunutím pouze jedné zápalky za méně než 20 sekund!

Musíme se naučit psychicky připravit, když chceme přijmout nějakou výzvu. Než začneme, musíme se na předmět dobře soustředit a pozorovat ho.

Neváhejte si vzít čas na rozmyšlenou a klást otázky. Je důležité vzít v úvahu složitost tématu a věnovat mu čas.

Po získání porozumění je třeba použít mysl a kreativitu k nalezení řešení vzniklých problémů.

To může být obtížný úkol, ale pokud budeme mít na paměti tyto základní zásady, můžeme najít řešení každé výzvy. Pro úspěch je důležité věnovat čas pozorování a přemýšlení.

Vyzýváme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.