Home » Matematický úkol: Vyrovnejte rovnici přesunutím pouze jedné zápalky za méně než 20 sekund!

Matematický úkol: Vyrovnejte rovnici přesunutím pouze jedné zápalky za méně než 20 sekund!

Dnes vám dáme malou výzvu, která prověří vaši inteligenci.

5+5+4=5 je rovnice, která nemá správnou odpověď. Správné řešení musíte najít za méně než 20 sekund!

Testy IQ jsou testy, které hodnotí inteligenci člověka a používají se k porovnávání výkonů různých lidí. Hádanky a úkoly představují zábavné a inovativní způsoby, jak otestovat svou inteligenci a rychlost řešení. Tyto hry jsou na sociálních sítích velmi oblíbené a baví tisíce lidí po celém světě.

Jste připraveni na tuto výzvu? Věnujte 20 sekund řešení této chybné rovnice: 5+5+4=5! Hodně štěstí!

© Finefish

 

Najděte řešení tohoto IQ testu!

Dnes pro vás máme hádanku, která bude vyžadovat vaši pozornost a soustředění. Hádanky jsou určeny k řešení, ale někdy vyžadují, abyste přemýšleli jinak.

A to je i případ této rovnice: k nalezení řešení stačí posunout pouze jednu zápalku. Buďte proto opatrní a pečlivě si prohlédněte různé možnosti. Nespěchejte, přemýšlejte jinak a uspějte v soutěži!

Přečtěte si také  Matematický úkol: Najděte čísla tak, aby každý trojúhelník a vodorovná čára obsahovaly čísla 1-9.

Musíme si uvědomit, že hádanky jsou skvělým způsobem, jak stimulovat naši mysl a kreativitu. Abychom uspěli, musíme se opravdu zaměřit na detaily a zůstat soustředění.

Měli bychom také mít na paměti, že při řešení hádanky můžeme použít různé strategie. Můžeme se například pokusit zjistit, jaký další tah provést, a to tak, že se podíváme na různé figurky a pokusíme se najít shody.

Klikněte na „Další“ níže a zjistěte odpovědi.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.