Home » Matematický úkol: Vyrovnejte rovnici za méně než 20 sekund přesunutím pouze 1 zápalky!

Matematický úkol: Vyrovnejte rovnici za méně než 20 sekund přesunutím pouze 1 zápalky!

Na začátku dne stojíme před hádankou, která nás nutí k zamyšlení. Všichni jsme již někdy čelili IQ testu nebo hádankám, ale dnešní úkol je trochu jiný.

Výchozí rovnice zní 9-7=12, ale tato rovnice je špatně. Úkolem je tuto chybu vyřešit za méně než 20 sekund.

© Finefish

Tyto testy a hádanky se staly velmi populárními na sociálních sítích a jsou hojně sdíleny, aby otestovaly řešitelské schopnosti a rychlost myšlení uživatelů.

Mohou být velmi zábavné a zábavné a mohou být také náročnější a stimulovat soustředění. Ať už se jedná o jakýkoli typ hádanky nebo testu, vždy musíte při hledání řešení inteligentně přemýšlet.

Dnes musíme otestovat své schopnosti řešení problémů a rychlost myšlení, abychom našli řešení dnešní hádanky za pouhých 20 sekund. Doufáme, že si tuto vzrušující výzvu užijete!

Přijďte si vyzkoušet IQ test!

Dnešní hádanka prověří vaše odhodlání. Budete se muset pozorně dívat a soustředit se, abyste našli řešení.

Přečtěte si také  Matematický úkol: otestujte své IQ a zkuste tuto rovnici vyrovnat do 50 sekund. Pro splnění úkolu je třeba přesunout 2 zápalky!

Nesledujte jen cestu, přemýšlejte mimo ni a hledejte inovativní řešení. K vyřešení dnešní výzvy můžete posunout pouze jednu sirku. Jsme si jisti, že řešení najdete! Jste tedy připraveni přijmout výzvu?

Abyste v hádance uspěli, musíte zapracovat na své mysli a kreativitě. To znamená, že musíte dobře pozorovat a soustředit se na výzvu, kterou máte před sebou.

Jediné, co musíte udělat, je přemýšlet a vytvářet inovativní řešení, abyste výzvu vyřešili. Jakmile se vám to podaří, můžete si vychutnat plody své práce a vychutnat si svůj úspěch.

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.