Home » Matematický úkol: Vyrovnejte rovnici za méně než 20 sekund přesunutím pouze jedné zápalky!

Matematický úkol: Vyrovnejte rovnici za méně než 20 sekund přesunutím pouze jedné zápalky!

Vítejte všichni! Dnes si společně splníme jednu výzvu. Musíme vyřešit malý rébus: 8+5-6=4.

Možná jste si teď řekli, že tato rovnice je špatná? Přesně to musíme zjistit: jak tuto chybu napravit. Máte na to 20 sekund.

© Finefish

IQ testy a hádanky se v posledních letech staly velmi populárními a výzvy se nyní hromadně sdílejí na sociálních sítích. Tyto výzvy nám umožňují prověřit naše znalosti a logické schopnosti a zároveň se při nich bavit.

Tento konkrétní úkol je poměrně jednoduchý, ale určitě procvičí vaši mysl a schopnosti řešit problémy. Tak se do toho pusťte! Pokuste se najít správné řešení rovnice dříve, než vyprší čas. Hodně štěstí!

Najděte řešení tohoto IQ testu!

Dnes vás zveme na velkou výzvu! K tomu je třeba pečlivě pozorovat a soustředit se. Zamyslete se nad tím, jak vyřešit tuto hádanku.

Přečtěte si také  IQ test: Který motýl se liší od ostatních?

K vyřešení složité rovnice, kterou máte před sebou, můžete přesunout pouze jednu zápalku. Pokud je úkol příliš složitý, nespěchejte a dejte si přestávku. A konečně, neváhejte požádat o pomoc přítele, pokud ji potřebujete!

Musíme být také všímaví a hledat drobné detaily, které nám pomohou poskládat skládačku. Je také důležité nespěchat a nenechat se odradit, pokud řešení nepřijde rychle. Hádanky mohou být náročné, ale jsou skvělým způsobem, jak trénovat naši mysl a kreativitu!

Kliknutím na „Další“ níže zobrazíte odpovědi.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.