Home » Měsíc březen přináší velkou radost 3 znamením zvěrokruhu. Kdo to je?

Měsíc březen přináší velkou radost 3 znamením zvěrokruhu. Kdo to je?

V březnu se hvězdy spojí pro obyvatele tří souhvězdí zvěrokruhu, kteří zažijí emocionální bouři na osobní i pracovní úrovni. Pokud vás zajímá, o koho se jedná, stačí se podívat níže.
Která 3 znamení zvěrokruhu budou v březnu 2023 šťastná?

Březen 2023 bude měsícem plným astrologických zvratů! Hvězdy předvádějí zvláštní tanec a pro některé z nás připravují nezapomenutelný měsíc! Pro příslušná znamení platí, že byste se měli připravit na to, že budete těmito bouřlivými vodami proplouvat s odvahou a odhodláním a využijete toto období k tomu, abyste se naučili pěstovat štěstí.

Lev

Milí rodilí Lvi, jste předurčeni k tomu, aby vás hvězdy hýčkaly! Nastal čas, abyste ukončili své současné projekty a pustili se do nových podniků. Jupiter prochází znamením Berana, a tak se odvažte riskovat jako toto cílevědomé znamení zvěrokruhu, protože to opravdu stojí za to. Ať už vás čeká nové dobrodružství, změna zaměstnání nebo dlouhá cesta… Vše vás dovede ke štěstí a spokojenosti! Hvězdy na vás shora dohlížejí a svítí vám na cestu. Při rozhodování však nezapomeňte naslouchat své intuici. Pro příslušníky ohnivého živlu bude březen intenzivní i uklidňující zároveň a nepochybně se vám uleví, když zjistíte, že Saturn konečně opouští Vodnáře, vaše protilehlé znamení. V důsledku toho se pravděpodobně vypaří všechny bloky, které jste v poslední době pociťovali, a vy si konečně budete moci užívat období příznivé pro vývoj a změny! Od 7. března navíc planeta disciplíny vstoupí do znamení Ryb a vyzve vás, abyste znovu vybudovali své sny a přesvědčení. Navíc ve stejný den dorazí úplněk do znamení Panny a vybídne vás k objektivnějšímu přehodnocení vašich plánů.

Přečtěte si také  Horoskop na 12. června 2023: Zjistěte, jak se k tomuto dni postaví 12 znamení zvěrokruhu!

Váhy

Dne 2. března se Merkur přesune do znamení Ryb a učiní vás jemnějšími a citlivějšími. Můžete pociťovat touhu po uznání a zároveň vás Jupiter ve znamení Berana tlačí k tomu, abyste usilovali o pocit nezávislosti. Nastává čas věnovat se sami sobě prostřednictvím činností, které vás baví a které jste možná v poslední době zanedbávali. Úplněk v Panně 7. března bude spojen s příchodem Saturnu v Rybách, což znamená významnou změnu v různých aspektech vašeho života. Pokud jste se narodili v souhvězdí Vah, využijte těchto vesmírných pohybů k tomu, abyste byli ve svém uspořádání objektivnější, zejména pokud jde o vaše finance a kariérní plány. V každém případě budete mít letos na jaře příležitost poznat nové podobně smýšlející lidi, s nimiž můžete vytvořit velmi silné vazby. Možná dokonce přijdete s kreativním a originálním nápadem, který vám umožní hned uspět a vydělat spoustu peněz. Úspěch máte zkrátka na dosah ruky, Váhy! Připravte se tedy zazářit!

Přečtěte si také  Co zasít v červnu na zahradu? Odrůdy a vlastnosti!

Ryby

Zdá se, že vaše období začíná velmi pozitivně, zejména proto, že vstup Merkuru do vašeho znamení vám přinese plynulé a uklidňující výměny názorů; budete se cítit sebejistí ve svých interakcích a benevolentní vůči lidem, na kterých vám záleží. Úplněk v Panně vám připomene, že je důležité věnovat čas svému osobnímu životu, ale také svému zdraví, a to jak duševnímu, tak fyzickému. Milí obyvatelé vodního živlu, vězte, že vás v nadcházejícím měsíci čekají krásné změny. I když se vám zpočátku mohou zdát děsivé, brzy zjistíte, že nejsou tak děsivé, jak jste si mysleli… V březnu se nebojte, protože hvězdy jsou na vaší straně a jsou připraveny vás za každou cenu podpořit! A aby toho nebylo málo, ti z vás, kteří jsou nezadaní, se pravděpodobně dočkají krásné známosti; kdo ví, třeba je to vaše spřízněná duše? A těm z vás, kteří jste ve vztahu, se konečně splní přání, na které jste s partnerem čekali! Konečně si můžete užívat klidu a pohody a věnovat se ambiciózním projektům, aniž byste se museli hádat! To je skvělá zpráva, že?

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.