Home » Nadchl vás tento IQ test? Podívejte se na naše další výzvy. Bude to dobrá příležitost, jak se více pobavit a procvičit.

Nadchl vás tento IQ test? Podívejte se na naše další výzvy. Bude to dobrá příležitost, jak se více pobavit a procvičit.

Opět pro vás máme vizuální výzvu, která vám pomůže zlepšit koncentraci tím, že najdete něco skrytého. Při této příležitosti máme ilustraci, na které je ukryt pes mopslík.

Tento obrázek jsme zveřejnili s výzvou najít mopse. Aby to bylo zajímavější, vyzveme vás, abyste to zvládli za méně než 10 sekund.

Zvládnete to?

Řešení: kde se mopslík schovával

To je vše. Gratulujeme těm, kteří to zvládli, protože to byla jistě složitá vizuální výzva. Možná se však netrefili do černého; správnou odpověď ponecháme zde.

 

Zveme vás, abyste pokračovali ve snaze překonat vizuální výzvu s dalšími, které zde doporučujeme a které se vám jistě budou líbit.

 

Přečtěte si také  Logický test: Otestujte své dedukční schopnosti a najděte kód za méně než 60 sekund!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.