Home » Nejlepší nápady na valentýnské dárky bez utrácení peněz

Nejlepší nápady na valentýnské dárky bez utrácení peněz

Valentýn je zvláštní příležitost, jak vyjádřit lásku a vděčnost své milované osobě, aniž byste museli utratit spoustu peněz. Existuje mnoho originálních nápadů, které jsou nejen zdarma, ale také velmi smysluplné a nezapomenutelné! Pokud vám chybí inspirace, vyzkoušejte některý z nápadů, které jsme vám navrhli, abyste partnerovi projevili náklonnost bez utrácení peněz!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by florest (@florest.atelier)

 

Nápady na dárky pro ženy

1. Milostný dopis: Napsání milostného dopisu partnerovi je jednoduchý a nadčasový způsob, jak projevit svou náklonnost. Potřebujete jen list papíru a tužku a můžete jim říct vše, co cítíte, bez omezení.

2. Vzpomínková krabička: Vytvořte vzpomínkovou krabičku naplněnou významnými a nezapomenutelnými věcmi, které reprezentují váš vztah – fotografie, vstupenky, poznámky, vzkazy atd. Váš partner bude jistě potěšen tímto jedinečným a osobním dárkem.

Přečtěte si také  Prozkoumejte svůj osud 15. září 2023 pomocí tarotu: Objevte astrologické předpovědi a odhalte skryté síly ovlivňující váš život!

3. Fotokalendář: vytvořte si osobní fotokalendář z fotografií, které jste společně pořídili, nebo z osobních suvenýrů, které jste během vztahu nasbírali. Váš partner se bude každý měsíc rád dívat na zvláštní vzpomínku, kterou jste společně vytvořili.

4. Seznam skladeb s milostnou tematikou: Vytvořte pro svou partnerku seznam skladeb s milostnou tematikou a vyberte písně, které vám připomínají důležité chvíle, které jste spolu strávili, nebo city, které k ní chováte.

Nápady na dárky pro muže

1. Kniha plná vzpomínek: Vytvořte knihu plnou vzpomínek s fotografiemi a zvláštními společně strávenými okamžiky. Můžete přidat i personalizované milostné dopisy a básně. Je to skvělý způsob, jak mu vyjádřit lásku a city!

2. Pohlednice: pošlete partnerovi osobní pohlednici, na které vyjádříte všechny své city k němu, s romantickým citátem nebo hezkou básničkou, která mu připomene, jak moc je pro vás výjimečný.

Přečtěte si také  Zraková zkouška: Pokud se vám podaří najít hrušku za méně než 10 sekund, máte orlí zrak.

3. Foto skládačka: darujte svému partnerovi foto skládačku z fotografií, které jste společně pořídili, nebo z míst, která jste společně procestovali, bude to jistě nezapomenutelný suvenýr!

4. Hledání pokladu: naplánujte si vlastní zábavnou honbu za pokladem v domě nebo v jeho okolí a rozmístěte po cestě několik indicií, dokud se děti nedostanou k pokladu – závěrečnému dárku! Může to být zábavné a originální zároveň!


 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.