Home » Novoluní 20. února přinese těmto znamením zvěrokruhu bohatství.

Novoluní 20. února přinese těmto znamením zvěrokruhu bohatství.

Novoluní v Rybách bude mít na některé z nás pozitivní vliv, a bude tak pro nás znamenat nový začátek. Pro ty, kterých se to týká, je to čas, kdy by měli zapojit svou intuici a představivost a využít finančních zdrojů, které se chystají získat. Díky této lunární energii 20. února si pravděpodobně užijí jistého bohatství, které jim společně nabídne jejich úsilí, zásluhy a okolní astrální energie. A dobré zprávy! Na obzoru nejsou žádné retrográdní planety!

Tato znamení zvěrokruhu budou 20. února obohacena novoluním.

Beran

Je to pravděpodobně čas, kdy Berani obdrží peníze, které jim náleží a které byly dlouho odkládány. Dne 20. února 2023 se hodiny konečně vrátí zpět! Jako bonus se Berani pravděpodobně mohou těšit na zvýšení platu hodné toho jména. Tedy v obrazu jejich zásluh jako dobrých zvěrokruhových dobrodruhů, kterými jsou. Jejich finanční štěstí může mít během tohoto krásného novoluní mnoho podob! Je například docela dobře možné, že jejich zdroj příjmů zaznamená pozoruhodný skok vpřed.
Mohou se jim naskytnout i další příležitosti, a to ne ledajaké. Oprávněnou nadějí je nová mise s plodným potenciálem nebo projekt na volné noze, který je stejně slibný i po finanční stránce. Pokud totiž novoluní přeje tomuto typu událostí, zdá se, že štěstí je také na straně Beranů. Děkujeme Jupiteru.

Přečtěte si také  Denní horoskop pro středu 28. prosince 2022: Ryby překvapí nečekaný kompromis, Rakovi jsou svěřeny děti s tajemstvím.

Věci se daří a důkazem je, že i jejich společenské vztahy vedou k příznivým příslibům do budoucna. Je to docela jednoduché, ať už jde o obchodní, politické nebo dokonce umělecké vazby, všechny by mohly mít v příštích měsících nebo dokonce letech pozitivní vliv na jejich finanční zdraví… Pokud patříte k tomuto znamení, můžete jen doufat, že jste ve správném rozpoložení, abyste mohli přivítat tolik událostí…

Lev

hodnotu. Pro ně je 20. únor požehnaným dnem, který jim udělá dobře, protože může podpořit jejich touhu být v centru pozornosti.

Tentokrát budou sklízet nejen (zaslouženou) pozornost okolí, ale také plody chvályhodné práce. Protože i když milují pozornost, nezaslepují se před ní!

Dvacátý únor je také vhodným obdobím pro čerpání řádné dovolené. Je to odpočinek bojovníků a důstojná odměna za všechny jejich předchozí boje. Je čas si odpočinout, od všeho utéct zakoupením letenek do destinace, která vybízí k odpočinku duše, rezervovat si pokoj v útulném a elegantním hotelu a relaxovat. Plody úspěchu je třeba si vychutnat… A ano, možná na to mají dost peněz!

Přečtěte si také  IQ test: Máte logické myšlení? Vyřešte matematický kvíz a zjistěte to!

Ryby

Nedivte se, že se na takovém seznamu objevují lidé narození ve znamení Ryb, když jsou ve svém živlu! Díky novoluní v jejich znamení se těmto snílkům zvěrokruhu splní jedno z jejich přání v podobě skvělé odměny v profesní oblasti. Neboť kromě toho, že jsou podporováni ochranou Novoluní, jejich obětavost a smysl pro povinnost nezůstanou bez povšimnutí. To zdaleka ne!

Během této lunární fáze, která jim zřejmě bude v mnoha ohledech nakloněna, si uvědomí, že jejich práce byla vždy mimořádně ceněna. Navzdory jejich skromnosti ohledně svých schopností bude 20. únor obdobím, kdy zmizí všechny jejich pochybnosti o sobě samých. Znovu získají sebedůvěru, vypnou hruď, když si vychutnají nově nabyté sebevědomí, a pak budou pokračovat s obnoveným pocitem vlastní hodnoty. To je jejich zásluha!

Pozitivní událost se nemusí omezit ani na profesní sféru. Jejich lunární fáze pro ně může být také příležitostí, aby se na 100 % věnovali svému uměleckému nebo humanitárnímu projektu. Bohatství, které získají, by klidně mohlo přesáhnout peníze.

Přečtěte si také  Horoskop na 05. ledna 2023: Rušný den pro každé znamení zvěrokruhu!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.