Home » Objevte svůj osud s nebeskou harmonií: jaký bude váš šťastný den v mystickém týdnu od 20. do 26. listopadu 2023?

Objevte svůj osud s nebeskou harmonií: jaký bude váš šťastný den v mystickém týdnu od 20. do 26. listopadu 2023?

V týdnu od 20. do 26. listopadu 2023 se projeví zvláštní nebeská harmonie, která jedinečným a specifickým způsobem ovlivní osud každého znamení zvěrokruhu. V tomto období vstoupí Slunce do proměnlivého znamení Střelce, které s sebou přináší jiskru optimismu, expanze a touhy po objevování.

Luna v Kozorohu nám v polovině týdne rovněž připomíná, že noha na zemi je stejně důležitá jako naše touhy dosáhnout hvězd, zatímco přítomnost Venuše ve Štíru po celý tento týden zesiluje touhu po hlubokých vazbách a skrytých pravdách. Nastává čas prozkoumat neprobádané části své duše a přijmout své nejniternější pravdy. Vliv Marsu ve Vahách nás všechny nabádá k hledání rovnováhy a spravedlnosti, k činění promyšlených, nikoliv impulzivních rozhodnutí a k hledání harmonie ve vzájemných vztazích s ostatními. Shromážděné energie budou rozptýleny do všech oblastí našeho života a rozhodnou o tom, který den bude pro každé znamení tím šťastným. Připravte se na rady, varování, předpovědi a příležitosti, které vám pomohou co nejlépe se orientovat ve vašem životě během tohoto živého týdne.

Beran (21. března – 19. dubna)

Úterý 21. listopadu bude vaším šťastným dnem, Berani. Pod vlivem Luny v Kozorohu najdete dokonalou rovnováhu mezi svými ambicemi a potřebou položit pevné základy. Nebuďte překvapeni, pokud se vám během tohoto dne naskytne profesní příležitost. Přítomnost Venuše ve Štíru by navíc mohla rozdmýchat hlubokou vášeň a intenzivní touhy a odhalit skryté pravdy ve vašem romantickém vztahu.

Přečtěte si také  Ponořte se do světa tarotu: Intenzivní astrologické předpovědi od 20. do 26. listopadu 2023!

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci, připravte se na středu 22. listopadu . Pocítíte energický vliv Slunce ve Střelci, který podnítí vaši chuť po dobrodružství a objevování. Vaše snaha prozkoumat nové obzory by mohla být odměněna cennými příležitostmi. Síla Venuše ve Štíru by také mohla přinést novou hloubku do vašich vztahů a sblížit vás s těmi, které máte rádi.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci, označte si čtvrtek 23. listopadu jako svůj výjimečný den. Mars ve Vahách podporuje rovnováhu protikladů ve vašem životě, což vám umožní hlouběji porozumět sobě samým a svým touhám. Do cesty by se vám mohla postavit šance v podobě vzrušující nabídky k sňatku – buďte připraveni se jí chopit.

Rak (21. června – 22. července)

Rak, pátek 24. listopadu je vaším šťastným dnem. Slunce ve Střelci vás povzbuzuje k optimističtějšímu pohledu na věc a k úsilí o osobní růst. Díky tomu byste mohli dojít k poznání, které vás nasměruje na uspokojivější cestu.

Přečtěte si také  Objetí změny: Průvodce tarotem na týden od 23. do 29. října 2023

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi, váš šťastný okamžik připadá na sobotu 25. listopadu . Venuše ve znamení Štíra by mohla povzbudit vaši touhu po lásce a intimitě a oživit vášeň ve vašich vztazích. Energie Slunce ve Střelci navíc může povznést vašeho ducha a podpořit projevy vaší umělecké povahy.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny, vaše chvíle slávy přichází v neděli 26. listopadu . Síla Marsu ve znamení Vah vyvolá neodolatelnou potřebu rovnováhy a harmonie. Tato energie bude podporovat kompromisy a pomůže vám vyřešit případné konflikty s druhými.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy, pondělí 20. listopadu je váš šťastný den. Spojení energií Slunce ve Střelci a Luny v Kozorohu vytvoří dynamiku příznivou pro dosažení vašich cílů. Na dveře vám může zaklepat nečekaná příležitost.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři, připravte se na čtvrtek 23. listopadu . S Venuší ve vašem znamení budete magnetičtí a neodolatelní. V tento den byste mohli navázat důležitou známost.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci, ve středu 22. listopadu začíná vaše období se Sluncem ve vašem znamení. V tento den pocítíte novou energii a intenzivní motivaci k uskutečnění svých snů.

Přečtěte si také  Den práv žen: neznámé ženy, které se zapsaly do historie

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi, úterý 21. listopadu bude vaším šťastným dnem. Luna ve vašem znamení zvýší vaši citlivost a intuici. Budete schopni předvídat příležitosti a činit informovanější rozhodnutí.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři, sobota 25. listopadu bude vaším šťastným dnem. Venuše ve Štíru by mohla přinést překvapivá odhalení do vašeho milostného života.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby, neděle 26. listopadu bude vaším šťastným dnem. Vliv Marsu ve znamení Vah bude přát harmonii ve vašich vztazích a povzbudí vás k vyváženým a spravedlivým rozhodnutím.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.