Home » Objevte tři čínská znamení, která jsou příznivě nakloněna vesmíru od 13. do 19. listopadu 2023: Hada, Kohouta a Krysu zalévá světlo jasnosti!

Objevte tři čínská znamení, která jsou příznivě nakloněna vesmíru od 13. do 19. listopadu 2023: Hada, Kohouta a Krysu zalévá světlo jasnosti!

Vítejte v mystickém a fascinujícím světě čínské astrologie, kde pohyb nebes ovlivňuje osud každého z nás. Nacházíme se u brány nového týdne, od 13. do 19. listopadu 2023, a vesmír si opět zachovává svou nekonečnou schopnost překvapovat a vést nás. Na základě moudrých lekcí starobylého I-ťingu, často nazývaného Kniha proměn, jsme vybrali hexagram, který bude naším průvodcem pro toto období. Tento týden je dominantním hexagramem Li, Oheň, symbolizující jasnost a vhled. Tento vliv slibuje týden vnitřního světla a porozumění. Díky němu budete ostřeji vnímat situace a lidi kolem sebe a je to vhodná doba k přijímání důležitých rozhodnutí a hlubokému přemýšlení. Využijte této jasnosti k tomu, abyste využili své rezervy vnitřní moudrosti. Pod Liovou záštitou zažijí tři znamení čínského zvěrokruhu obzvlášť šťastný týden. Zaprvé, Had s vrozeným smyslem pro rozlišování bude moci využít této jasnosti k přijetí rozhodnutí, která budou mít pozitivní dopad na jeho budoucnost. Zadruhé, Kohout se svou všímavou povahou bude moci využít příležitostí, které by ostatní mohli přehlédnout. A konečně Krysa se svým rychlým postřehem bude schopna využít všech příznivých situací, které se v tomto týdnu vyskytnou. Mějte však na paměti, že štěstí je proměnlivá a nepolapitelná věc. V jednu chvíli je tu a vzápětí mizí ve stínu. Pamatujte však také na to, že máte moc ovlivnit svůj osud tím, že činíte informovaná rozhodnutí a zůstáváte pozitivní, takže se připravte na týden plný odhalení, příležitostí a hojnosti. Štěstí se na vás usmívá, stačí se ho jen chopit.

Přečtěte si také  18. listopadu 2023 prožijí tato tři astrologická znamení podle svých denních horoskopů nezapomenutelný den!

Had (1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Ti, kdo se narodili ve znamení Hada , zažijí týden intenzivní jasnozřivosti. Díky svému vrozenému smyslu pro rozlišování se budete snadno orientovat ve složitých situacích. Tajemství budou odhalena a záhady odhaleny. Jasnost, kterou vám nabízí hexagram Li, vám pomůže učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaši budoucnost . Neignorujte svou intuici , povede vás k nečekaným a přínosným příležitostem.

Kohout (1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Světlo Li ozařuje také týden Kohouta . Vaše všímavá povaha bude v plné síle, což vám umožní objevit příležitosti, které by jiným mohly uniknout. Věnujte pozornost detailům: právě v nich spočívá tento týden vaše štěstí. Vaše vnímavost bude vaší největší předností, která vám umožní činit uvážlivá a prospěšná rozhodnutí. Nastává čas osobního růstu a rozvoje.

Krysa (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

Pro osoby narozené ve znamení Krysy bude tento týden obdobím objevování. Vaše rychlá inteligence vám umožní přizpůsobit se a využít každé situace. Štěstí je na vaší straně a hvězdy vás povedou k vašim cílům. Díky hexagramu Li to bude týden úspěchů a spokojenosti . Využijte této pozitivní energie ke splnění svých úkolů a uskutečnění svých snů.

Přečtěte si také  IQ test: Pokud jste dobří v matematice, vyřešte tuto rovnici!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.