Home » Opomenutí, manipulace nebo velký mýtus: zde jsou 3 nejvíce lživá znamení zvěrokruhu!

Opomenutí, manipulace nebo velký mýtus: zde jsou 3 nejvíce lživá znamení zvěrokruhu!

Lhaní je velmi špatný zvyk… Pokud jste čekali, že tajemní Štíři (24. října – 22. listopadu) budou lhát manipulací a nepolapitelní Blíženci (21. května – 21. června) lhát opomenutím, budete překvapeni těmito dalšími velmi prolhanými znameními…

Váhy lžou ze strachu, aby druhému neublížily.

Váhy (23. září-23. října) jednak hledají harmonii, jednak jsou velmi společenské. Kdo by si pomyslel, že budou schopny lhát? Ve skutečnosti si Váhy dávají záležet na tom, aby měly bezchybný vzhled. Bojí se dělat věci špatně a raději vám zalžou, než aby vám ublížily! Křehká Váha má také problém dodržet své závazky, neumí říct ne a dokáže se dostat do trapných situací, aby se nedostala do problémů… Pamatujte, že Váhy nelžou proto, aby s vámi manipulovaly, ale spíše proto, aby nerozzlobily své okolí. Nesnášejí hádky!

Přečtěte si také  3 znamení zvěrokruhu si brzy splní své sny

Chcete-li se o Vahách dozvědět více, objevte Váhy… znamení, které není tak vyrovnané!

Rak lže, aby lépe manipuloval svým světem

Někteří by řekli, že Rak (22. června – 22. července) je nejnebezpečnějším znamením zvěrokruhu. Ve skutečnosti Rak ze všeho nejvíc nesnáší zklamání. To je může vést k žárlivosti, majetnictví a dokonce i k manipulaci. V lásce mohou Raci používat citové vydírání, aby získali pozornost, kterou potřebují. Jsou rozhodní a intuitivní, nebudou se bát lhát, aby druhé ohromili a vypadali důležitější, než ve skutečnosti jsou. Ke své existenci potřebují, aby si jich někdo všiml, a pokud to jinak nejde, použijí malé či velké manipulace. Tato citlivá bytost potřebuje být pochopena, aby se cítila klidnější.

Chcete-li se o Raku dozvědět více, zjistěte, koho Rak miluje?

Ryby lžou, aby přizpůsobily realitu svým přáním

Citlivé Ryby (20. února – 20. března) jsou obecně empatické, ale především velmi nápadité. Nemusí být schopny rozlišit mezi touhou a realitou. V důsledku toho vám Ryby nebudou lhát, aby vás svedly na správnou cestu, ale aby přizpůsobily reálný svět svým touhám. Nesnášejí smutné historky a raději si svůj příběh přikrášlí, než aby přiznaly, že selhaly, protože se bojí, že se potopí. Jsou schopny manipulovat s lidmi kolem sebe tak, aby se jejich lži nakonec staly skutečností. Ryby si své lži ne vždy uvědomují a jako první lžou samy sobě.

Přečtěte si také  Vydejte se na vesmírnou cestu: Objevte svůj šťastný den v týdnu od 13. do 19. listopadu 2023!

Chcete-li se o Rybách dozvědět více, zjistěte V lásce, které astrologické znamení přiměje Ryby k zamilovanosti?

Každé ráno objevte svůj denní horoskop, který sestavili naši odborníci.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.