Home » Ponořte se do světa tarotu: Intenzivní astrologické předpovědi od 20. do 26. listopadu 2023!

Ponořte se do světa tarotu: Intenzivní astrologické předpovědi od 20. do 26. listopadu 2023!

Vítejte na tomto místě věnovaném astrologickým předpovědím na týden od 20. listopadu do 26. listopadu 2023 . Tyto předpovědi vycházejí z výkladu tarotu, starobylé věštecké praxe používané k rozluštění poselství z vesmíru. V tomto týdnu budou energetické vlivy obzvlášť silné. Slunce bude přecházet znamením Střelce, což předznamenává období hledání pravdy a rozšiřování našich obzorů. Očekávejte novou energii a optimismus a zvýšenou touhu po poznání a zkoumání. Navíc budeme také pod vlivem Luny, která prochází znamením Býka a vytváří atmosféru příznivou pro smyslové požitky a hledání stability. A konečně Venuše bude ve znamení Kozoroha, což by mohlo do našich vztahů a osobních hodnot vnést určitou tíhu. Tento tranzit je příznivý pro zamyšlení nad tím, co je pro nás skutečně důležité, a může nás vést k větší zodpovědnosti ve vztazích i v zacházení s našimi zdroji, takže tento týden slibuje být plný zvratů, objevů a introspekce. Ať už jste v astrologii začátečníci, nebo odborníci, zveme vás, abyste se mnou prozkoumali tajemství, která je vesmír připraven odhalit.

Beran – Síla

Tento týden je vaší kartou síla . Naznačuje období, kdy budete muset prokázat velkou odolnost. Díky tranzitu Slunce ve Střelci pocítíte silnou touhu překonávat své hranice a objevovat nové cesty, zatímco vibrace Luny v Býku vám pomohou užívat si prostých životních radostí. Energie jsou sladěny tak, abyste se dokázali postavit jakékoli překážce . Pokud s vámi toto poselství rezonuje, podělte se o něj s ostatními!

Přečtěte si také  Horoskop pro 11. března 2023: Váhy se naučí překonávat svůj strach a využijí zajímavých příležitostí!

Býk – Poustevník

Vaší kartou je Poustevník , Býk. Tato karta vybízí k introspekci a hledání pravdy. Díky Slunci ve Střelci je čas hledat nové perspektivy a Luna ve vašem znamení vám připomíná, abyste si udělali čas na ocenění prostých životních radostí. Vaše cesta je jasná, a tak následujte svou intuici. Pokud vás tyto předpovědi oslovují, neváhejte se o ně podělit se svými blízkými.

Blíženci – Svět

Blíženci, vaší kartou je svět . Je to znamení období dokončení a úspěchu. Tranzit Slunce ve Střelci vám rozšíří obzory, zatímco Luna v Býku přinese stabilitu a pohodlí. Tento týden bude příznivý pro dosažení vašich cílů . Pokud vás tyto předpovědi inspirují, podělte se o ně se svým okolím.

Rak – Měsíc

Raku, vaší kartou je Měsíc . Je čas ponořit se do svých emocí a důvěřovat své intuici. Tranzit Luny v Býku vám pomůže ocenit životní radosti a najít citovou stabilitu, zatímco přítomnost Slunce ve Střelci rozšíří vaše vnímání. Důvěřujte svým pocitům . Pokud s vámi tyto předpovědi rezonují, mohlo by být prospěšné podělit se o ně se svými blízkými.

Lev – Slunce

Lvi, vaše karta Slunce předznamenává jasný a optimistický týden. Slunce ve Střelci přinese novou energii a touhu po objevování. Luna v Býku vás navíc bude vybízet k tomu, abyste si vychutnávali prosté radosti života, a tak využijte každý okamžik, ať už se jedná o dobrodružství, nebo o příležitost dobít si baterky . Pokud vás tyto předpovědi oslovují, podělte se o ně!

Přečtěte si také  Duchovní potápění a vesmírná zjevení: Tarotový průvodce na týden od 27. listopadu do 3. prosince 2023

Panna – Oběšenec

Panno, vaší kartou je oběšenec . Tento týden je ve znamení introspekce a odpoutání se. Pod vlivem Slunce ve Střelci prozkoumejte nové perspektivy. Neváhejte udělat krok zpět od situací, které vás trápí, a právě díky tomu, že uděláte krok zpět, budete schopni vidět věci v novém světle . Pokud vás tyto předpovědi inspirují, neváhejte se o ně podělit.

Váhy – Spravedlnost

Váhy, vaší kartou je spravedlnost . Tento týden je především o rovnováze a harmonii. Slunce ve Střelci a Luna v Býku vás povzbuzují, abyste vyvážili své hledání pravdy s potřebou pohodlí. Dělejte vyvážená rozhodnutí, která váš život posunou kupředu . Pokud se vám tyto předpovědi zdají relevantní, můžete se o ně podělit.

Štír – Smrt

Štíři, vaší kartou v tomto týdnu je smrt . Slunce ve Střelci vás bude tlačit k objevování nových obzorů, zatímco Luna v Býku vám pomůže stabilizovat vaše emoce. Nastal čas přijmout změnu . Pokud vám tyto předpovědi pomohou, podělte se o ně se svými blízkými.

Střelec – Blázen

Střelci, vaší kartou je Blázen . Tento týden vás láká duch dobrodružství. Díky tranzitu Slunce přes vaše znamení očekávejte příliv energie a touhu objevovat. Luna v Býku vám přinese rovnováhu a pomůže vám ocenit prosté radosti života. Žijte přítomností a vydejte se za dobrodružstvím. Neváhejte se o tyto předpovědi podělit.

Přečtěte si také  IQ test: najdete ten správný zámek pro tento vtipný klíč?

Kozoroh – Císař

Kozorozi, vaší kartou je Císař . Nastává čas stability a organizace. Venuše v Kozorohu vás vybízí, abyste se zamysleli nad svými osobními hodnotami a vztahy a uspořádali si život podle svých vlastních pravidel . Pokud vás tyto předpovědi oslovují, neváhejte se o ně podělit s lidmi ve svém okolí.

Vodnář – Kolo štěstí

Vodnáři, vaší kartou je Kolo štěstí . Tento týden je ve znamení změn a nových příležitostí, Slunce ve Střelci ve vás probouzí touhu po poznání a Luna v Býku přináší pocit bezpečí. Využijte příležitostí a přizpůsobte se změnám. Pokud vás tyto předpovědi inspirují, podělte se o ně!

Ryby – Milenci

Ryby, vaší kartou v tomto týdnu jsou Milenci . Tato karta se zaměřuje na vztahy a volbu. Díky vlivu Slunce ve Střelci budete ve svých vztazích poháněni k hledání pravdy. Následujte své srdce a rozhodujte se podle toho, co s vámi rezonuje . Pokud vás tyto předpovědi oslovují, neváhejte se o ně podělit.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.