Home » Považujete se za logicky uvažujícího člověka? Pomocí tohoto testu zjistíte, zda jste opravdu

Považujete se za logicky uvažujícího člověka? Pomocí tohoto testu zjistíte, zda jste opravdu

Je důležité najít si během dne čas na odpočinek, abyste se vyhnuli přepracování a úzkosti z každodenního stresu.

Není nic lepšího než vyřešit hádanku nebo malý hlavolam, který vám zabere jen pár minut, abyste zůstali minimálně produktivní a zároveň snížili hladinu stresu.

Tato krátká doba vám umožní uvolnit tlak a zároveň procvičit mozek. Navíc je nyní možné tento typ výzvy plnit kdekoli a kdykoli.

Dnes vám nabízíme malou logickou výzvu, která vás povzbudí a pomůže vám snížit hladinu stresu.

Z čeho se tento logický test skládá?

Abyste v tomto logickém testu obstáli, musíte logicky určit cenu, kterou musíte zaplatit za vstup na výstaviště. Nejprve pokyny k testu:

Výstavní centrum historické anglické literatury má vlastní systém pro stanovení cen za návštěvu.

Cena je pro každého návštěvníka jiná, protože každý musí platit podle názvu své země.

Přečtěte si také  Logický test: Vyřešte tento test tak, že do prázdných trojúhelníků doplníte čísla od 1 do 6 a ujistíte se, že každý šestiúhelník obsahuje šest různých znaků.

Například osoba z Ameriky zaplatí 21 eur, návštěvník z Japonska 12 eur, osoba z Nového Zélandu 37 eur a návštěvník z Brazílie 14 eur. Můžete s přihlédnutím ke všem těmto parametrům vypočítat, kolik bude muset zaplatit osoba z Indie?

Proč provádět tento typ testu?

Hádanky a hlavolamy pomáhají nejen v boji proti stresu, ale také při relaxaci a proti ztrátě paměti.

Tento druh testu slouží jako cvičení pro váš mozek a pomáhá zlepšit vaši intelektuální výkonnost, zejména analytické a pozorovací schopnosti. Hádanky vám také umožní optimalizovat způsob uvažování a odstranit případné problémy se soustředěním.

Vyzýváme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.