Home » Pro tato tři znamení zvěrokruhu budou následující týdny plné radosti a štěstí.

Pro tato tři znamení zvěrokruhu budou následující týdny plné radosti a štěstí.

Měsíc, Jupiter, Venuše a Merkur se spojují a přinášejí vlnu radosti a nadšení do tří znamení zvěrokruhu. Vysvětlení !

Letos v únoru už žádné tajemství! Astrologové odhalili nejšťastnější rodáky, které si hvězdy vybraly, aby zářili a plavali ve velkém štěstí…

Tak co, patříte mezi ně ?

Která 3 znamení zvěrokruhu budou brzy křičet radostí ?

Cítíte to ? Ta nadšená energie vyzařující odtamtud… Pochází z astrálního posunu, který se odehrává na noční obloze, o tom není pochyb ! Úplněk ve Lvu, Slunce, Venuše a Merkur v Rybách a Jupiter v Beranu… planety vás vyzývají, abyste si stanovili své cíle a vystoupili ze své komfortní zóny a žili svůj život naplno !

Tyto nebeské pohyby budou přínosem pro 3 znamení zvěrokruhu. Pojďme společně zjistit, zda patříte k trojici, která vyhraje jackpot !

Lev

Lev, Venuše přechází z Ryb do Berana, radujte se ! Je to štěstí v osobním životě. Pokud už dlouho sníte o svatbě se svou drahou polovičkou, můžete ji co nejdříve požádat o ruku a navléknout jí prsten.

Přečtěte si také  Vyluštěte kód dne a otestujte své IQ, máte na to méně než 30 sekund!
© Canva

Pokud máte nějaké otázky, na které je třeba odpovědět, otevřeně a upřímně je s partnerem proberte. Astrologové jsou přesvědčeni, že pokud je to váš osud, budete spolu až do konce života. Každopádně ke konci měsíce, pokud to nejste vy, je velmi pravděpodobné, že vám váš partner učiní velmi originální nabídku k sňatku. Jak zareaguješ, Lev ?

V oblasti kariéry vám Jupiter ve znamení Berana přináší nečekané novinky; může to být smlouva, kterou jste chtěli podepsat už dávno, nebo partnerství, které jste tak rádi uzavřeli? Nechává si planeta úspěchu a úspěchu překvapení raději až na správný okamžik ?

S Merkurem, který brzy vstoupí do znamení Ryb, se více soustředíte na práci a projekty. Planeta komunikace vám dává své požehnání, tak se do toho pusťte, je ideální čas na realizaci vašich nápadů!

Váhy

Váhy, Merkur brzy vstoupí do znamení Ryb, takže seberte odvahu a připravte se na obnovení kontaktů s lidmi, se kterými jste v minulosti měli nedorozumění nebo neshody.

Přečtěte si také  Jak pečovat o rostliny a chránit je v listopadu?
© Canva

Možná vás potřebují ? Ale možná jste to vy, kdo potřebuje, aby vám pomohli ?

V každém případě vám nemusíme připomínat, že dobré skutky mají vždy pozitivní bumerangový efekt! Pamatujte, že pomáháte-li svým bližním, vesmír pracuje ve váš prospěch, aby vás podpořil v dosažení vašich cílů.

Proto, kdykoli je to možné, nešetřete úsilím a prostředky, abyste podali pomocnou ruku lidem kolem vás a oni mohli být spokojeni! Pokud si v profesním životě myslíte, že tvrdá práce stačí k tomu, abyste vystoupali na žebříček úspěchu, zamyslete se znovu, protože to zdaleka neplatí. Abyste se tam dostali, budete potřebovat také optimismus, víru a trochu pokory.

Hvězdy vědí, co je pro vás nejlepší, a až přijde čas, podají vám to na stříbrném podnose.

Střelec

V tomto měsíci únoru by vám, milí Střelci, mělo přát štěstí, a to díky vaší vládnoucí planetě Jupiteru, který prochází znamením Berana.

Přečtěte si také  Horoskop pro květen 07 2023: Štíři mohou očekávat emotivní den plný hlubokých rozhovorů a zajímavých objevů!
© Canva

Slunce a Merkur, kteří se brzy ocitnou ve znamení Ryb, vám navíc slibují štěstí, pokud se vám podaří realizovat některé z vašich projektů a dosáhnout svých cílů včas.

Brzy budete mít možnost vydělat si dostatek peněz na pohodlný život. Tento měsíc si navíc můžete udělat výlet do své vysněné destinace. Tam na vás čekají nejen příjemné emoce, ale také osoba, která je vám osudem zaslíbena.

Zajímavé, nemyslíte ? Venuše je také ve znamení Ryb, kolem vašeho znamení obíhá zvláštní osoba. Proto neváhejte a zkuste své štěstí. Pokud máte pocit, že se váš vztah vyvíjí velmi rychle, stanovte základní pravidla a nečekejte příliš dlouho, než se dohodnete. Vězte, že nejste povinni nikam chodit ani nic dělat.

Tak si dejte na čas !

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.