Home » Proveďte tento IQ test a najděte chybějící číslo za méně než 60 sekund!

Proveďte tento IQ test a najděte chybějící číslo za méně než 60 sekund!

Mozek je schopen mimořádných výkonů, pokud jde o čísla. Výjimeční jsou někteří jedinci se syndromem hypermnézie.

Jsou schopni si od malička pamatovat všechna čísla, ať už data nebo například registrační značky aut. Tato neuvěřitelná schopnost se však týká jen velmi malého procenta lidí.

V dnešním testu budeme analyzovat vaši schopnost manipulace s čísly. Dokážete najít chybějící číslo k vyřešení této hádanky?

Jak vyřešíte tento test IQ pro středně pokročilé?

Dnešní test je hádankou, která vyžaduje, abyste velmi usilovně přemýšleli. Cílem této hádanky je najít hodnotu chybějícího čísla určením logiky řady čísel.

© Finefish

 

Myslíte si, že to zvládnete? Pozor, odpověď budete muset najít za méně než 60 sekund. Rozhodující je být soustředěný a rychlý.

Jak vypočítat chybějící číslo?

Tento test, který se na první pohled může zdát snadný, je ve skutečnosti poměrně obtížný a vyřešit ho zvládnou jen ti nejinteligentnější. Pokud jste zvyklí hrát si s čísly, bude pro vás tento test jednodušší.

Přečtěte si také  IQ test: Na zahradě je kočka, využijte své vizuální schopnosti a rychlost, abyste ji našli.

Jeho řešení je velmi jednoduché, musíte najít logickou posloupnost mezi těmito čísly. K tomu neváhejte použít operace, které jste se naučili na základní škole.

Nebojte se, nemusíte řešit žádné rovnice ani složitě počítat. Jednak budete muset být dobří v mentálním počítání a jednak budete muset vyzkoušet své logické schopnosti. Upozorňujeme, že konkrétní podoba tohoto testu má svůj význam.

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.