Home » Retrográdní Jupiter 2023: Vliv na lásku astrologických znamení

Retrográdní Jupiter 2023: Vliv na lásku astrologických znamení

Milé hvězdy a příznivci astrologie, Kosmický balet se 12. listopadu 2023 opět dotýká našich vnitřních a jemných životů.

Velká planeta Jupiter, známá jako blahodárný obr naší sluneční soustavy, tančí pozpátku, nebo jak rádi říkáme v astrologických termínech, upadá do retrográdnosti.

Ale nenechte se mýlit, i když se tento pohyb zdá zpětný, jeho dopad na naše životy bude všechno možné, jen ne regresivní. Zejména tři znamení zažijí ve svých romantických světech výrazný otřes, vlnu, která by mohla buď rozechvět, nebo svrhnout lodě lásky.

Ať už jste ukotveni v hluboké lásce nebo se pohybujete v nejistých vodách osamělosti, očekávejte, že pocítíte účinky tohoto vesmírného jevu. Zůstaňte naladěni, abyste zjistili, zda vaše znamení není jedním z těch, které bude ovlivněno tímto retrográdním Jupiterem ve sféře lásky.

Připravte se prozkoumat tuto novou hloubku intimity, emocí a osobního objevování, které nám tato astrální událost slibuje. Vesmír je koneckonců poslední opravdovou záhadou a jako vždy má tajemství, o která se s námi podělí.

Přečtěte si také  Objevte tajemství své budoucnosti pomocí tarotu: Astrologické předpovědi na 12. září 2023

1. Střelec: Blíží se vír lásky

Drazí Střelci, pamatujte, že Jupiter je vaší vládnoucí planetou. Jeho síla degradace vás přímo ovlivní. Jeho síla vás donutí přehodnotit vaše minulá romantická rozhodnutí, zhodnotit jejich dopad na vaši přítomnost a zvážit nové perspektivy pro vaši budoucnost.

Je to čas vnitřního zkoumání, hlubokého porozumění a sebeobjevování. Nebojte se ponořit do těchto vesmírných proudů. Možná budete překvapeni, co o sobě a o lásce zjistíte.

2. Ryby: Cesta emocí

Milé Ryby, váš vztah k vodě vám dává přirozené porozumění emocionálním proudům. Retrográdní Jupiter tyto proudy zesílí. Pocítíte silné emoce, možná silnější, než jaké jste prožívali doposud.

Láska se může projevovat různými způsoby a přinášet nečekaná překvapení. Nebojte se těchto citových zmatků, jsou pro vás šancí pochopit své potřeby a touhy, pokud jde o lásku a vztahy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NÁRAMKY| RŮŽENCE (@naramky_kimu)

3. Býk: Emocionální odhalení

Drazí Býci, známí svou rezervovanou a stabilní povahou, tento jupiterský retrográdní otřese vaším vnitřním světem. Romantická dynamika, kterou jste považovali za samozřejmost, bude odhalena. Změna může být matoucí, ale nebojte se neznámého.

Přečtěte si také  Vliv retrográdního Jupiteru na lásku ke třem astrologickým znamením - 2. listopadu 2023

Je to příležitost dozvědět se více o sobě, o svých preferencích a o tom, co od lásky chcete. A nyní, milé hvězdy, vesmír pro nás připravil nový vesmírný tanec. Ať už je vaše astrologické znamení jakékoli, pamatujte, že hvězdy jsou tu, aby nás vedly a pomohly nám lépe porozumět sami sobě.

Nechte se tedy unášet na vlnách tohoto jupiterského retrográdního a objevte, co mohou tyto vesmírné proudy přinést do vašeho milostného života.

Neváhejte sdílet tento článek se svým okolím a navštěvovat nás každý den, abyste objevili kosmickou kouli, která vás zítra čeká. Vesmír je obrovský a plný záhad, ale nebojte se ho s námi prozkoumat. Brzy se uvidíme pro další hvězdné zprávy!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.