Home » Štěstí, dobrá karma a příjemná setkání: toto hvězdné znamení je v roce 2023 opravdu nejšťastnějším znamením zvěrokruhu!

Štěstí, dobrá karma a příjemná setkání: toto hvězdné znamení je v roce 2023 opravdu nejšťastnějším znamením zvěrokruhu!

Naštěstí se kolo otáčí! Hvězdy se v roce 2023 postarají o několik znamení zvěrokruhu. Která znamení budou mít největší štěstí na finance? Kdo najde lásku? Zjistěte všechny odpovědi právě teď!

Rak: rok plný světlých bodů!

Citliví Raci (22. června – 22. července) se mohou radovat! Rok 2023 je totiž umístěn ve znamení baraka! V lásce stejně jako v práci vás nic nezastaví a několik projektů konečně spatří světlo světa! Hvězdy si vás hýčkají, aby vás vedly při rozhodování. Už není čas na pochybnosti! Prosazujte se ve svém srdci i v práci! Pokud jste snad v roce 2022 trpěli útlumem, nový rok je tu od toho, aby s vámi tuto negativní náladu smetl a vy jste si mohli užívat tolik potřebnou fyzickou i duševní pohodu!

Býk: Vaše bankovní konto se rozrůstá!

 

Přečtěte si také  Tato tři znamení zvěrokruhu mají v lásce největší štěstí! Zjistěte, zda jste jimi i vy!

Osoby narozené v Býku (20. května – 20. dubna) by si měly užívat skvělé období finanční prosperity! Na pořadu dne jsou impozantnější dárky než obvykle v podobě peněz! Jupiter je v tomto novém roce vaším nejlepším spojencem, který vás podpoří v oblasti financí. Ať už se rozhodnete pořídit si SUV svých snů, nebo zrekonstruovat byt s terasou, je čas na zasloužené nákupy! Vaše projekty konečně dojdou naplnění a hvězdy vám pomohou těžit z úrody, kterou jste zaseli v předchozích letech!

Blíženci: zrození pohádky!

 

Láska by se měla pro rodilé Blížence (21. 5. – 21. 6.) vznášet ve vzduchu! Rok 2023 ohlašuje začátek kvetoucího románku. Věrný Blíženec může děkovat Venuši, která ho podporuje zejména od 11. dubna do 7. května. To je ten správný čas vyrazit z domu, seznámit se s lidmi a přijmout nějaké to rande! Štěstí se na vás usměje a bude vás provázet při zrodu románku hodného romantické komedie! Jako pár je čas na změnu! Pokud se vám nic nedaří, je možná na čase se od partnera odloučit a pokračovat v hledání prince na bílém koni. Pokud je však mezi vámi vše v pořádku, je tento rok ideální pro plánování dlouho očekávané svatby…

Přečtěte si také  Horoskop na 14. července 2023: Astrologické předpovědi pro každé znamení zvěrokruhu!

Jaká jsou nejšťastnější znamení v roce 2023?

Obecněji řečeno, rok 2023 by měl být pro mnoho šťastných znamení zvěrokruhu rokem výnosným. Dynamický Lev (23. července – 22. srpna) by si měl užívat naplňujícího milostného života a bohatství nových setkání. Sportovního Berana (21. března – 19. dubna) v tomto novém roce, který pro něj znamená konkretizaci četných projektů, nic nezastaví. Myslete ve velkém!

Každé ráno objevte svůj horoskop dne, který sestavili naši odborníci.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.