Home » Tato 3 astrologická znamení, která najdou lásku v dubnu: týká se vás to?

Tato 3 astrologická znamení, která najdou lásku v dubnu: týká se vás to?

Jsme v dubnu 2023 a tento rok pro nás astrologie připravila mnohá překvapení! Pluto, jedna z nejstarších a největších planet, otřese životem astrologických znamení.

A tyto změny budou v následujících měsících ještě výraznější. S příchodem dubna očekáváme, že řada znamení bude moci hledat lásku a prožívat ji naplno.

Které z těchto znamení najde lásku? Jaké jsou astrologické předpovědi na letošní duben? Pojďme to společně zjistit a podívejme se, zda právě vy můžete být jedním z těch, kteří díky astrologickým předpovědím najdou lásku.

V dubnu jsou hvězdy obzvláště aktivní a ovlivněné planetárními pohyby Pluta. Tento mocný římský bůh smrti a transformace naruší rovnováhu astrologických znamení a ovlivní jejich osud. Některá znamení budou z tohoto vlivu těžit, jejich příslušníci naleznou lásku, úspěch a klid.

Toto období je velmi příznivé pro ty, kdo chtějí začít nové citové dobrodružství: je to ideální čas nechat se v lásce unést. Šťastlivci se dokonce mohou dočkat toho, že jejich příběh bude trvat déle, než se očekávalo!
Která tři znamení najdou v dubnu lásku? Přesto si budete muset dávat pozor, abyste se v milostné atmosféře neztratili. Hvězdy si pro nás připravily nečekaná překvapení a ostražitost je nezbytná. Máte tedy obavy?

Přečtěte si také  Zjistěte, co podzim 2023 chystá pro Ryby s astrologií

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci najdou v dubnu lásku díky vlivu planet. Díky přítomnosti Saturnu a Uranu se budou těšit velmi příznivému milostnému klimatu. Příchod Venuše je bude doprovázet k uvážlivým rozhodnutím.

Býci budou moci využít příležitosti k nalezení pravé lásky a založení šťastné rodiny. Jste Býk? Pak by letošní duben mohl být tím nejlepším obdobím pro nalezení osoby, která bude sdílet váš život.

Blíženci (21. května – 21. června)

Blíženci mají v dubnu díky vlivu planet příslib velké lásky. Vzhledem k tomu, že Merkur a Jupiter jsou v dobrém retrográdním stavu, znamená to, že Blíženci budou mít více času věnovat se svému milostnému životu.

Mars jim navíc umožní být sebevědomými a velkorysými, aby našli opravdové štěstí. Jste Blíženec? Pak by letošní duben mohl být tím nejlepším obdobím pro nalezení osoby, která bude sdílet váš život.

Přečtěte si také  Vanilkový krém: rychlý a snadný recept na lahodný dezert! Všichni ho milují!

Váhy (22. září – 22. října)

Váhy najdou v dubnu lásku díky vlivu planet. Díky příznivému postavení Venuše a Neptuna budou mít větší šanci najít toho pravého partnera.

Přítomnost Saturnu a Marsu jim pomůže učinit správná rozhodnutí a směřovat k trvalému a naplňujícímu vztahu. Jste Váhy? Pak by letošní duben mohl být tím nejlepším obdobím pro nalezení osoby, která bude sdílet váš život.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Lucie Frelichová (@innaramky)

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.