Home » Tato hádanka bude výzvou. Jste připraveni ji vyzkoušet?

Tato hádanka bude výzvou. Jste připraveni ji vyzkoušet?

Pokud máte rádi výzvy, pak je tento hlavolam určen právě pro vás. Nabízíme vám totiž malý hlavolam, který vám umožní zhodnotit vaše intelektuální schopnosti a zároveň se pobavit.

Nejenže zjistíte, zda jste chytrý člověk, ale také budete stimulovat svůj mozek, aniž byste na sebe vyvíjeli tlak. Začněte, jakmile se budete cítit připraveni.

Co musíte udělat, abyste vyřešili tuto hádanku?

Pro tuto výzvu jsme vám poskytli obrázek tří bláznivých operací.

Každá operace se skládá z obrázků, čísel a čísel.

Nejprve součet dvou fotoaparátů dává číslo 8. Dále součet trenérů a klobouku dává číslo 12 a nakonec součet dvou fotoaparátů se dvěma klobouky na nich dává číslo 20.

Vaším úkolem je zjistit hodnotu jedné kamery, jednoho klobouku a jednoho trenéra. K tomu musíte provést několik výpočtů. Čím rychleji najdete odpovědi, tím chytřejší budete považováni.

Přečtěte si také  Týdenní horoskop na 01. - 07. května 2023: Týden plný příležitostí pro každé znamení zvěrokruhu!
© Finefish

 

Proč se pustit do takové výzvy?

Je velmi důležité pečovat o svůj mozek. Jak? Hádanky a hlavolamy jsou skvělé pro udržení bystré a zdravé mysli.

Ve skutečnosti jsou zábavné výzvy, jako je ta, kterou jsme vám dnes nabídli, skvělým způsobem, jak procvičit mozek a zlepšit své kognitivní schopnosti, aniž byste se příliš unavili.

Například snaha vyřešit hádanku optimalizuje váš čas a energii, takže můžete podat lepší výkon.

Důležitým bodem je, že tento druh hlavolamu bude pozitivně stimulovat váš mozek. Proto si během dne uděláte několik chvil na odpočinek při cvičení.

Je čas na odpovědi!

Fotoaparát měl hodnotu 4, klobouk 6 a koš 3. Upřímně gratulujeme těm, kterým se to podařilo najít, váš postřeh je dechberoucí.

Ti, kteří na to nedokázali přijít, se nemusí bát. Všechno vám vysvětlíme.

Přečtěte si také  Horoskop pro 16. července 2023 : Vzhlédněte k nebi a objevte svou budoucnost!

K vyřešení této hádanky jste museli začít tím, že jste zjistili hodnotu fotoaparátu, protože pokud mají dva fotoaparáty hodnotu 8, pak se jeden fotoaparát rovná polovině, tedy 4. V tomto případě je hodnota fotoaparátu stejná.

Pak jste museli ihned přejít k operaci s trenéry a klobouky. Když víme, že dvě kamery se rovnají 8 a že dvě kamery sečtené se dvěma klobouky dávají číslo 20, znamená to, že dva klobouky mají hodnotu 12, což je 6 hodnoty jednoho psa.

Když jsme měli hodnotu jedné kamery a jednoho klobouku, stačilo provést malý výpočet, abychom zjistili hodnotu košíku. Zde je řešení na obrázcích, které vám pomůže lépe porozumět.

© Finefish

 

Pokud vás tato hádanka pobavila, vyzýváme vás, abyste ji sdíleli na svých sociálních sítích, aby si ji mohli užít i vaši přátelé.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.