Home » Tato hádanka se stala virální. Určitě si ji nenechte ujít!

Tato hádanka se stala virální. Určitě si ji nenechte ujít!

Jste chytřejší než průměrný člověk? Chcete-li to zjistit, zkuste vyřešit tuto hádanku.

Je to skvělá příležitost otestovat svou mozkovou kapacitu, ale také ukázat svou kreativitu. Věřte nám, že není nic víc cool než chytrý a kreativní člověk. Není času nazbyt, vyzkoušejte si tento test hned!

Z čeho se tento IQ test skládá?

U tohoto testu vám předložíme obrázek, na kterém je několik zápalek, které tvoří ilustraci.

Vaším úkolem je přesunout dvě a pouze dvě zápalky tak, abyste získali 11 čtverečků. K tomu budete mít pouze 15 sekund na to, abyste našli zápalky, které je třeba přesunout, a způsob jejich umístění tak, aby vytvořily požadovaný počet čtverců.

Za tak krátkou dobu se to podaří jen géniovi. Pokud se vám to však napoprvé nepodaří, nevadí, můžete to zkusit znovu. Už jen to, že se vám to podaří, bude důkazem, že jste chytří.

Přečtěte si také  Logický test: Otestujte své IQ a najděte kód za méně než 30 sekund!
Finefish

 

K čemu jsou hádanky a rébusy?

Hádanky a hlavolamy tohoto druhu jsou především určeny k tomu, abyste se na chvíli odreagovali a pobavili.

Je však důležité si uvědomit, že tento test vám umožní odhalit případné problémy se soustředěním nebo mezery ve vaší logice.

Kromě toho vám tento druh výzvy pomůže lépe se soustředit a zdokonalit vaše rozumové schopnosti. Hádanky a hlavolamy jsou tedy dobrým způsobem, jak zlepšit svůj intelektuální výkon a udržet mozek aktivní, ale hlavně zdravý.

Abychom uvedli příklad přínosu, tento druh zábavné činnosti je velmi dobrý pro vaši paměť. A konečně, abyste uspěli, musíte si výsledek představit, a tedy využít svou kreativitu. Čím více si výsledek představíte, tím více budete využívat svou kreativitu a optimalizovat ji.

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.