Home » Tato tři znamení zvěrokruhu budou v příštích dnech zrazena!

Tato tři znamení zvěrokruhu budou v příštích dnech zrazena!

Je začátek března 2023 a Saturn je ve znamení Ryb. Saturn je vládcem karmy a osudu. Je proto velmi důležité, abychom zkoumali postavení planet a jejich vliv na znamení zvěrokruhu. Vstup Saturna do znamení Ryb může mít pro některá znamení i pro celý svět velmi důležité důsledky.

Nejvíce budou totiž ovlivněna znamení spojená se zralostí a závazkem. V nadcházejících dnech budou tato znamení čelit výzvám a rozhodnutím, která prověří jejich odvahu a oddanost. Je možné, že některá z nich se budou cítit zrazena.

Pro tato znamení je jejich osud ve vlastních rukou a budou muset učinit správná rozhodnutí, aby zajistili štěstí sobě i ostatním. Astrologické předpovědi jim mohou poskytnout náhled na překážky, které je čekají, a pomoci jim být lépe připraveni. V tomto článku se podrobně podíváme na vliv Saturna v Rybách na různá znamení zvěrokruhu.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Ta vesmírná (@ta.vesmirna)

 

Přečtěte si také  Test osobnosti: Odhalte rys své osobnosti pomocí tohoto testu!

Vliv hvězd na náš život

Březen je velmi důležitý měsíc pro pohyby planet a hvězd. Saturn, Pán prstenů, je ve znamení Ryb a jeho přítomnost bude mít na některé lidi značný vliv. Jeho přítomnost odhaluje potřebu trpělivosti, zralosti a vytrvalosti. Planeta hluboce změní energie znamení Ryb i ostatních znamení. Lidé, kteří jsou ovlivněni jeho vibracemi, budou mít z jeho vlivu prospěch a najdou inspiraci a vůli uplatnit se ve svých projektech. Na druhou stranu některým znamením hrozí, že je Saturn zradí a jeho přítomnost jim může způsobit potíže, které je povedou k nečekaným změnám. Tyto planetární pohyby mohou také upravit vztahy s ostatními a vytvořit více či méně pozitivní atmosféru. Bez ohledu na znamení budou muset být všichni po celý březen obezřetní a chytře proplouvat tímto složitým a na události bohatým obdobím.

Beran – 21. března až 20. dubna

S Marsem na cestě budou Berani čelit obtížným obdobím. Jejich život nabere zcela nový směr a bude třeba učinit důležitá rozhodnutí. Mohou být zrazeni a odcizeni lidmi, kteří jim nepřejí nic dobrého. Aby však uspěli, musí prokázat odvahu a vytrvalost. Budou se muset naučit spoléhat na svou intuici a odhodlání, aby dosáhli svých cílů.

Přečtěte si také  Retrográdní Jupiter a vliv na lásku pro tři znamení zvěrokruhu - astrologické předpovědi na 26. listopadu 2023

Štír – 23. října až 22. listopadu

Mars s sebou pro Štíry přináší velké příležitosti k úspěchu. Mohou očekávat, že v jejich životě nastanou významné změny. Pravděpodobně však budou zrazeni a sabotováni lidmi, kteří jim nepřejí úspěch. Musí být proto ostražití a věřit ve své schopnosti to překonat.

Rak – 22. června až 22. července

Mars má na Raky silný vliv a doporučuje se jim dělat odvážná rozhodnutí. Pravděpodobně je zradí lidé, kteří to s nimi nemyslí dobře. Musí si však zachovat naději a věřit v sebe a své schopnosti dosáhnout svých cílů. Trpělivost, vytrvalost a víra dovedou Raky k lepší budoucnosti.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.