Home » Tato tři znamení zvěrokruhu zažijí jaro plné radosti a štěstí!

Tato tři znamení zvěrokruhu zažijí jaro plné radosti a štěstí!

Nacházíme se v předvečer jara 2023 a to je ideální čas pro bilanci planetárních aspektů a jejich vlivu na znamení zvěrokruhu. V současné době je Saturn v Rybách, Pluto ve Vodnáři a Slunce a Jupiter v Beranu, což může mít pro některá znamení zvěrokruhu důsledky.

Někteří z vás mohou prožít obzvlášť šťastné a blahodárné období. Planetární vlivy mohou být skutečně velmi prospěšné pro ty, kteří zůstanou otevření a pozorní vůči nabízené energii. Tyto vlivy však mohou mít i negativní účinky pro ty, kteří si méně uvědomují svůj potenciál.

V tomto období se blíže podíváme na vliv těchto planetárních vlivů na znamení zvěrokruhu a na předpovědi, které naznačují. Zveme vás, abyste nás při tomto vzrušujícím průzkumu následovali a zjistili, co nám jaro 2023 přinese.

 

Přečtěte si také  Denní horoskop pro sobotu, 24. prosince 2022: Vodnáři najdou zasloužený pocit pohody, Panny budou hledat ztracený dar.

Pohyb planet ovlivňuje náš každodenní život

Hvězdy pro nás připravily pestré a bohaté jarní období. Slunce, Saturn, Pluto a Jupiter vstupují do znamení Berana, Ryb, Vodnáře a Berana v tomto pořadí a připravují půdu pro významné události, které v různé míře ovlivní každého z nás. Zatímco Jupiter nám nabízí naději a možnost jít optimisticky kupředu, Saturn v Rybách nás povzbudí k hledání hlubšího smyslu života a k trpělivosti. Pluto ve Vodnáři tento pocit svobody ještě umocní a poskytne nám širší pohled na možnosti, které před námi leží. Slunce a Jupiter v Beranu zase přinesou dynamickou sílu a smysl pro iniciativu, což bude pro určitá znamení přínosné. Celkově vzato je jaro příslibem velmi pozitivního období pro mnohé, kteří naplno využijí velkého štěstí, jež přináší.

Taurus

Jaro je časem velkého rozmachu a pro lidi ve znamení Býka je to ideální doba. Slunce a Jupiter jsou v konjunkci ve znamení Blíženců, což znamená, že se dočkáme velkého štěstí pro všechny Býky. Saturn a Merkur jsou v harmonii s Lunou, což je dobrá zpráva pro všechny rodilé Býky. Zrozenci Býka si letos v létě užijí velkou radost a potěšení. Je tu období lásky a oni by měli využít této příležitosti a užívat si všech zábavných věcí, které s tím souvisejí.

Přečtěte si také  IQ test: Pokud jste opravdu génius, máte všímavé oči a jste velmi pečliví, určitě dokážete najít různá písmena.

Střelec

Jaro přinese příliv energie také rodilým Střelcům. Planeta Mars bude v opozici s Uranem, což znamená, že budou těžit z pozitivní a tvůrčí energie. Saturn a Pluto jsou také v harmonii s Lunou, což Střelcům pomáhá vytvářet pocit zodpovědnosti. To jim může dodat sílu, kterou potřebují k akci a dosažení svých cílů. Tento čas mohou také využít k tomu, aby se naučili novým dovednostem nebo se zdokonalili v tom, co již dělají.

Ryby

Jaro je pro Ryby intenzivním obdobím introspekce a přijímání důležitých rozhodnutí. Jupiter bude v konjunkci s Neptunem, což znamená, že v příštích několika týdnech budou mít o čem přemýšlet a co se učit. Osoby narozené v Rybách budou povzbuzovány, aby se zaměřily na své osobní aspirace a věnovaly čas, který potřebují k prozkoumání svých hlubokých vnitřních vášní. Budou mít také příležitost rozvíjet své duchovní schopnosti, neboť Neptun je spojován s duchovností.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.