Home » Tento týden přináší některým znamením zvěrokruhu bohatství a lásku: kdo jsou ti šťastní?

Tento týden přináší některým znamením zvěrokruhu bohatství a lásku: kdo jsou ti šťastní?

Znamení po znamení vám astrologové odhalí horoskop na tento týden od 13. do 19. března 2023. Usměje se na vás štěstí? Níže se dozvíte, co hvězdy připravily pro vaše souhvězdí zvěrokruhu.

Horoskop na týden od 13. do 19. března 2023

Tento týden slibuje být plný zvratů, ale celkově úspěšný na všech úrovních. Na pořadu dne jsou: láska, vášeň, nová setkání, nové investiční příležitosti a osobní výzvy… Co hvězdy předpovídají vašemu znamení zvěrokruhu?

Beran

Po neustálém upřednostňování potřeb druhých je čas, abyste se vy, zrozenci Berana, zaměřili na své vlastní touhy. Se vstupem Venuše do znamení Býka se věci ve vašem osobním životě začínají vyjasňovat. Je pravděpodobné, že potkáte někoho, kdo vám přinese klid. Využijte tento čas k odpočinku!

Býk

Příslušníci znamení Býka očekávají krásný týden. Jupiter v Beranu vám přináší spoustu příležitostí, jak vydělat peníze. Ať už z výhodné investice, nebo z úspěšného obchodu, vaše finanční situace by se měla zlepšit. Jen buďte opatrní při utrácení, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením.

Přečtěte si také  Horoskop pro 1. dubna 2023: Blíženci by se měli řídit svou intuicí!

Blíženci

Milí Blíženci, připravte se na to, že budete tento týden obklopeni intrikami a vášní! Ve vašem osobním životě lze očekávat romantické chvíle a nová milostná setkání. V práci byste se však mohli potýkat s potížemi. Zachovejte si chladnou hlavu a buďte diplomatičtí, abyste se vyhnuli zbytečnému napětí.

Rak

Milí rodáci ve znamení Raka, v tomto týdnu budete mít příležitost zahájit novou etapu svého života! Díky Venuši v Býku byste se měli připravit na setkání s někým, kdo změní váš život. Navíc by se díky tranzitu Jupitera ve znamení Berana měla zlepšit vaše finanční situace.

Lev

Tento týden se můžete cítit trochu ztraceni tváří v tvář neznámému… Je však důležité nenechat se vést strachem a emocemi. Buďte opatrní a promyšleně hledejte řešení obtížných situací, kterým čelíte! Jakmile Merkur vstoupí do znamení Berana, věci by měly zapadnout na své místo!

Panna

Milé Panny, tento týden vás může potkat zklamání. Příčina? Osoba, na kterou jste se dlouhodobě spoléhali a která vás zklamala. Neváhejte požádat o pomoc a radu lidi zkušenější než vy, abyste našli ideální řešení svého problému!

Přečtěte si také  Jak můžete podpořit hnízdění ptáků na své zahradě?

Váhy

Tento týden vás budou lákat nové zážitky a vyrazíte vyzkoušet nové věci. Budete také zpochybňovat některé své dosavadní zvyky, ale je důležité, abyste rozlišovali, co je užitečné a co ne! S Venuší v Býku budete příjemně překvapeni, když vám na dveře nečekaně zaklepe láska!

Štír

Saturn v Rybách vás bezvýhradně podporuje a pomáhá vám vyřešit problémy v osobním životě. Ve vašem vztahu by mohly vzniknout neshody a nedorozumění, které mohou vést i k rozchodu. Ale nebojte se, každá z těchto zkoušek povede k lepší budoucnosti!

Střelec

Střelci, tento týden se ocitnete na křižovatce, kde každé rozhodnutí bude mít významný dopad na vaši budoucnost. I když můžete mít určité potíže v práci, Merkur v Beranu vám pomůže tyto výzvy zvládnout s lehkostí. Navíc díky tranzitu Jupitera přes Berana zažijí vaše finance výrazný růst.

Kozoroh

Milí rodilí Kozorozi, hvězdy vám radí, abyste si na nějaký čas odpočinuli a načerpali nové síly, a to daleko od všeho, co by mohlo být zdrojem úzkosti. Pokud se momentálně cítíte velmi citliví, vezměte si den volna, dobře se vyspěte, odpojte se a věnujte se rodině!

Přečtěte si také  Jak pěstujete rostliny ze semen? Přečtěte si nejlepší tipy, jak úspěšně vysévat semena a pěstovat rostliny doma.

Vodnář

Hvězdy vám radí, milí Vodnáři, abyste se neunáhlovali v rozhodování a vše si naplánovali, než začnete jednat! Venuše v Býku vás vyzývá, abyste se odvázali, setkávali se s přáteli a bavili se, jak jen to jde. Užívejte si tedy okamžik bez velkého přemýšlení!

Ryby

Milí zrozenci Ryb, astrologové vám předpovídají, že se tento týden pravděpodobně setkáte s finančními problémy, ale díky pečlivému plánování je budete schopni překonat na výbornou! Možná si také najdete činnost, která vám umožní uniknout od starostí. Také díky tomu, že Venuše ukazuje svůj nos ve znamení Býka, se po vyřešení některých probíhajících konfliktů výrazně zlepší vaše vztahy s rodinou.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.