Home » Test inteligence: Dokážete do 30 sekund určit, která kostka představuje příklad?

Test inteligence: Dokážete do 30 sekund určit, která kostka představuje příklad?

Dnešní cvičení je dvoustranná kostka a okamžitě nám připomene rubikovu kostku. Věděli jste, že největší rubikova kostka na světě má 33 stěn a váží asi 3,17 kg?

Jejímu tvůrci trvalo téměř 300 hodin, tedy 12 a půl dne, než ji vyřešil. Dnes je tato výzva méně komplikovaná a je určena pro děti i dospělé. Prověří vaše pozorovací a analytické schopnosti.

Jak najdete krychli, která dokonale odráží příklad?

Tento test není nepřekonatelnou výzvou. Je přístupná všem bez ohledu na věk nebo úroveň inteligence. Na první pohled se zdá být složitá kvůli matoucím tvarům a barvám. Musíte mít oči otevřené.

© Finefish

 

Stačí, když využijete své analytické a vizuální schopnosti. Tento test je skvělou příležitostí, jak si vyzkoušet své dovednosti a zároveň se pobavit. Ale pozor, na nalezení dílu, který odpovídá příkladu, máte pouze 30 sekund.

Přečtěte si také  Hádanka: Pokud jste génius, jaké je další číslo?

Jak najdete odpovídající kus?

Pokud jste již úspěšně vyřešili rubikovu kostku, bude pro vás hračka najít dílek, který odpovídá příkladu. Tato hra navazuje na ambice slavného hlavolamu tím, že podporuje a stimuluje mozkovou aktivitu.

Chcete-li najít ukázkový kus, musíte otevřít oči. Bude nutné soustředit pozornost a vyhnout se mrkání.

Dlouze si prohlédněte středový díl a poté si podrobně prohlédněte jednotlivé vzory. Jaké tvary a barvy jsou zastoupeny?

Pak se pokuste tyto tvary najít mezi příklady a hlavně zkontrolujte, jak jsou umístěny. Tento test je vynikajícím způsobem, jak rozvíjet své vizuální dovednosti a prověřit své analytické schopnosti.

Nezapomeňte, že test je časově omezený a máte na něj pouze 30 sekund.

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže zobrazíte řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.