Home » Test IQ: Pokud máte bystrý zrak, nemělo by pro vás být obtížné rozpoznat na rodinné fotografii více než jeden rozdíl.

Test IQ: Pokud máte bystrý zrak, nemělo by pro vás být obtížné rozpoznat na rodinné fotografii více než jeden rozdíl.

Navzdory tomu, co si lidé myslí, není test IQ omezen na posouzení úrovně inteligence. Je to také výzva pro váš rozhled, analytické schopnosti a pozorovací talent. K tomu slouží test IQ, který vám dnes navrhneme. To je jeden z nejtěžších úkolů. Dokázali byste uspět i tam, kde mnoho lidí selhalo?

Jak se tento test IQ provádí?

Stačí se pozorně podívat na dva obrázky rodiny níže. Vaším úkolem je pak najít chyby, které se v nich skrývají. Na dlouhé přemýšlení nebudete mít čas, protože na vyřešení hádanky máte pouze 30 sekund. Protože se počítá každá vteřina, musíte se co nejvíce soustředit. Odložte veškeré rozptýlení, které by mohlo narušit vaši schopnost vyřešit test IQ. Dokonce je vhodné najít si klidné a pohodlné místo, abyste maximalizovali své šance na úspěch.

Přečtěte si také  IQ test: Zvládnete tento složitě vypadající matematický úkol?

Odpověď: Zde jsou rozdíly mezi těmito dvěma obrázky.

První chyba je v oblečení dívky v růžovém tričku. Na obrázku vlevo má na sobě krátkou sukni a vpravo dlouhou sukni. Druhý rozdíl je ve vlasech muže, který je pravděpodobně otcem dětí. Poslední anomálie je v ruce malého chlapce ve žlutém. Oba špízy nejsou stejné. Podívejte se na fotografii níže, abyste lépe viděli rozdíly, pokud se shodují s těmi, které jste našli.

Pokud se vám podařilo odhalit chyby

Gratulujeme! Jste opravdu pečlivý a všímavý. Dokážete rychle analyzovat situaci a zjistit, co je špatně. Tuto vlastnost nemá každý a musíte si ji za každou cenu udržet. Dá se říct, že vaší pozornosti neunikne nic a velmi vám záleží na sebemenším detailu.

Pokud hádanku přehlédnete

Stává se také, že v testu IQ si nevedete dobře. To není problém, protože mnoho lidí, jako jste vy, také neuspělo při řešení hádanky. Pravděpodobně potřebujete jen trochu cviku. Proto vás vyzýváme k dalším výzvám, aby si váš mozek zvykl.

Přečtěte si také  IQ test: Podpořte svou představivost a inteligenci touto netradiční matematickou hádankou!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.