Home » Test osobnosti: Hledejte 2 kočky, které odhalí vaše IQ inteligence.

Test osobnosti: Hledejte 2 kočky, které odhalí vaše IQ inteligence.

Jste příznivci testů osobnosti a IQ testů všeho druhu? Výsledek tohoto testu IQ vám prozradí, zda jste dostatečně chytří. Jedná se o vizuální hru, která prověří vaše pozorovací schopnosti a vizuální rozlišování. Troufnete si na tuto výzvu?

Vizuální test: „Kde jsou na obrázku dvě kočky?

Na obrázku níže se skrývají dvě kočky. Vaším úkolem je najít je co nejrychleji. Není však nijak časově omezena, takže si můžete pečlivě prohlédnout každý detail obrázku a najít je. Můžete si také spočítat, jak dlouho vám bude trvat, než tento pozorovací test vyplníte!

Odpověď na test

Našli jste na obrázku dobře schované dvě kočky? Pokud ano, gratulujeme vám! O vaší inteligenci nepochybujeme. Máte orlí zrak a vysoký smysl pro detail.

Pokud se vám nepodařilo najít obě kočky, zde je malá nápověda, která by vám mohla pomoci. Podívejte se pozorně, co dělají jednotlivé postavy na obrázku.

Přečtěte si také  Test osobnosti: První věc, kterou vidíte na obrázku, prozradí, zda jste přízemní.

Ještě jste si nevšimli těch dvou koček? Zde je několik dalších vodítek, abyste je nepřehlédli. Pozorně si prohlédněte části těla tří postav, zejména jejich nohy. Všimli jste si také, jak se matka a dcera dívají na otce? Je to varování?

Tak co, už jste konečně našli ta dvě zvířata? Řešení tohoto IQ testu vám prozradíme na následujícím obrázku.

 

Zdá se, že vám trvá dlouho, než najdete správné odpovědi na tento IQ test. Pro zlepšení vašich dovedností vám doporučujeme pracovat na pozorovacích schopnostech, vizuální paměti a vizuálním rozlišování. Nic lepšího než vizuální testy k tomu neexistuje. Nenechte si ujít žádnou z našich vizuálních her, které rozvíjejí vaše smyslové a intelektuální dovednosti s velkým množstvím praxe! A neváhejte se o své úspěchy a IQ testy podělit s přáteli a rodinou!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.