Home » Týdenní horoskop Předpovědi na týden od 12. do 18. prosince 2022

Týdenní horoskop Předpovědi na týden od 12. do 18. prosince 2022

Zajímá vás, jak bude tento týden probíhat? Budou vaše plány nakonec realizovány? Co můžete očekávat? Chcete-li to zjistit, přečtěte si týdenní horoskop na 12. až 18. prosince 2022.

Beran

Láska a soukromý život: Lidé ve znamení Berana, kteří se ocitnou v choulostivé situaci, by se měli vyvarovat podráždění svých partnerů. Je třeba se vyhnout zbytečným konfliktům. Aby se situace nezhoršila, je lepší se držet při zemi.
Práce a finance: V profesní oblasti se vám v práci mimořádně daří. S podporou společnosti Mercury půjde vaše podnikání lépe, než jste si dokázali představit.
Zdraví: Netlačte se příliš na pilu, pečujte o sebe. Pokud máte volný čas, odpočívejte, místo abyste mysleli na jiné činnosti nebo úkoly, které nejsou naléhavé.

Taurus

Láska a osobní život: Závidět štěstí druhých se nemá. To, co vidíte, je iluzorní nebo povrchní. Je to jen to, co ostatní chtějí, abyste viděli. Skutečnost je jistě zcela jiná.
Práce a finance: Úspěch nepřichází sám od sebe. Je třeba na tom pracovat a zasloužit si to. Musíte do toho dát všechno, i když to není snadné. Naštěstí se vaše úsilí nakonec vyplatí.
Zdraví: Na obzoru nejsou žádné závažné zdravotní problémy. Na druhou stranu se snažte šetřit své tělo, abyste neovlivnili svůj celkový stav.

Gemini

Láska a osobní život: Možná budete muset začít myslet na své blízké a starat se o rodinné záležitosti. Nezabývejte se věcmi, na kterých nezáleží.
Práce a finance: Tento týden bude v práci velmi intenzivní, ale výnosný. Pokud budete pečliví, budete moci své podnikání stylově uzavřít.
Zdraví: Nemá smysl dělat si starosti s věcmi, které nemůžete ovlivnit. Mějte na paměti, že osud nedělá chyby a že i když bojujete ze všech sil, některé věci jsou nevyhnutelné a nepřekonatelné.

Přečtěte si také  Zde jsou 3 znamení zvěrokruhu, která budou mít v září 2023 štěstí.

Rakovina

Láska a osobní život: Budete se cítit odmítnuti někým, kdo je vašemu srdci blízký. Je však tento pocit oprávněný? Nepřeháněl jsi to, co ti řekli? Možná se stresujete zbytečně.
Práce a finance: Nyní není vhodná doba na zásadní rozhodnutí o vaší profesní budoucnosti. V ideálním případě byste měli s novými iniciativami počkat do ledna.
Zdraví: Věnujte pozornost signálům a potřebám svého těla.

Leo

Láska a osobní život: Zrozenci ve Lvu budou mít spoustu práce s přípravami na Vánoce. Budou zcela ve svém živlu. Budou se snažit připravit vše na tento výjimečný den a vytvořit v domě přátelskou atmosféru.
Práce a finance: Váš týden bude pracovně velmi náročný. Spadne na vás nespočet úkolů, které se vám budou těžko vměstnávat do vašeho rozvrhu. Abyste vše stihli, budete muset pracovat přesčas.
Zdraví: Tento týden budete ve skvělé kondici, jen na začátku víkendu se budete cítit unavení. Využijte volné dny k odpočinku.

Panna

Láska a soukromý život: Pokud vám někdo nabídne pomoc s domácími pracemi nebo vánočními přípravami, neodmítejte. Nepřeceňujte se, protože všechno sami nezvládnete.
Práce a finance: Díky Merkuru budou všechna vaše rozhodnutí vhodná a prospěšná. Ostatní vás budou dokonce obdivovat za to, jak skvěle zvládáte svou práci.
Zdraví: Nezabývejte se věcmi, které vás činí nešťastnými. Nenuťte se do podniků, které podkopávají vaši pohodu.

Přečtěte si také  Matematický úkol: Vyřešte rovnici za méně než 60 sekund přesunutím pouze dvou zápalek.

Váhy

Láska a osobní život: Proč se podřizovat přesvědčení a názorům druhých, když o tom nejste ani přesvědčeni? Nezapomeňte, že za svá rozhodnutí nesete odpovědnost. Následky ponesete vy, nikoli ti, kdo vám radí.
Práce a finance: Místo hlasitého opěvování majetku, který máte, proč ho raději neukázat? Hvězdy říkají, že je vhodná doba na to, abyste se postavili do čela a získali přízeň svého šéfa.
Zdraví: Vaše tělo vám tento týden vyšle nouzový signál. Cítí se přetížené a žádá si odpočinek. Neignorujte toto varování, abyste se vyhnuli nejhoršímu.

Štír

Láska a osobní život: Budete mít chuť flirtovat a poznávat nové lidi. Kdo ví, třeba mezi vámi vznikne vášnivý románek jako v knihách nebo filmech. Buďte však opatrní, zejména pokud jste s někým zapleteni.
Práce a finance: Nesnižujte se k tomu, abyste svému šéfovi čistili boty. To není nejlepší strategie, jak si získat přízeň. Naopak, nic dobrého z toho nevzejde.
Zdraví: Pokud jste již několik dní náchylní k určitým potížím, nezanevřete na ně. Odpočiňte si a neváhejte vyhledat lékaře.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Homera (@numerologiahomera)

Střelec

Láska a soukromý život: Je čas učinit důležitá rozhodnutí ve vašich srdečních záležitostech. Nemůžete dál podvádět člověka, kterému na vás záleží.
Práce a finance: Zkuste si udělat pořádek a sestavte si rozvrh svých dnů. To vám umožní zvládnout více věcí, než si myslíte.
Zdraví: Váš zdravotní stav bude tento týden bezvadný. Nemusíte se ničeho obávat. Hvězdy se postarají o to, aby vás nepotkaly žádné neduhy.

Přečtěte si také  Denní horoskop pro úterý 06 prosinec 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Kozoroh

Láska a osobní život: Kozorohy pohltí rodinné záležitosti. Mezi jejich hlavní starosti patří předvánoční přípravy. Chcete, aby tento den byl pro vaše blízké kouzelný.
Práce a finance: V kanceláři vás čekají nečekané starosti. Jejich řešení se vyplatí pouze tvrdou prací. Bude to náročný týden.
Zdraví: Vaše zdraví bude pozoruhodně dobré. Totéž platí pro vaši náladu. Budete v dobrém stavu, abyste si mohli vychutnat přítomný okamžik.

Vodnář

Láska a soukromý život: Nemá smysl se neustále stresovat, pokud ještě nemáte nic konkrétního na Vánoce. Vaše plány se mohou snadno změnit. Jen si uvědomte, jaké dveře vám osud otevírá.
Práce a finance: Tento týden se naučíte vážit si toho, co máte. Přestanete si stěžovat na svého zaměstnavatele. Bude vám jasné, že to, co prožíváte, je snem druhých.
Zdraví: Žádné zdravotní problémy! Budete ve sportovní formě a v dobré náladě po celý týden.

Ryby

Láska a osobní život: Naučte se více otevřít. Věnujte pozornost novým setkáním, protože jinak propásnete skvělé příležitosti a přijdete o opravdu výjimečného člověka.
Práce a finance: Vyvarujte se neustálého kritizování chyb druhých, protože ani vy nejste neomylní. Pokud chcete někomu něco říct, buďte zdvořilí a uctiví. Všichni máme právo dělat chyby.
Zdraví: Pokračujte ve cvičení, a to i ve spěchu vánočních příprav. V opačném případě se vám bude špatně sbírat.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.