Home » Týdenní horoskop Předpovědi na týden od 5. do 11. prosince 2022

Týdenní horoskop Předpovědi na týden od 5. do 11. prosince 2022

Chcete vědět, jak bude probíhat druhý prosincový týden? Zajímá vás, zda konečně uvidíte světlo na konci tunelu a zda vaše projekty nakonec přinesou ovoce? Zjistíte to, když si přečtete horoskopy na období 5.-11. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran

Láska a soukromý život: V této oblasti se příslušníci tohoto znamení nemusí ničeho obávat. Vaše vztahy budou idylické. Nezadaní lidé budou mít dokonce mnoho příležitostí seznámit se s novými lidmi.
Práce a finance: Tento týden bude vše v pořádku. Budete schopni převzít úkoly, které jiní nedokázali. Váš šéf si toho jistě všimne a odmění vás.
Zdraví: Bude s vámi opravdu legrace. Vaše dny budou naplněny pozitivní energií. Navíc budete mít na své straně hvězdy a budete v dobré kondici.

Taurus

Láska a osobní život: Taureáni by se měli zamyslet nad přípravou Vánoc a zejména nad tím, s kým je budou trávit. Při rozhodování se zaměřte na sebe a nesnažte se vyhovět ostatním.
Práce a finance: V tomto týdnu budete mít pracovní náladu. Špatný vliv planet vám však nedovolí přijmout žádné výzvy. Nejlepší bude, když si dobré nápady necháte projít hlavou a odložíte je.
Zdraví: Udržujte tempo. Pokračujte ve cvičení, i když tomu počasí nepřeje.

Gemini

Láska a soukromý život: Tento týden začnete příjemným překvapením, které pro vás připravil někdo blízký. To vás povzbudí po zbytek týdne. Váš víkend bude stejně příjemný jako romantický.
Práce a finance: Váš týden bude stejně intenzivní jako plodný. Dostanete spoustu zodpovědných úkolů a zvládnete je skvěle. Váš přehled a smysl pro detail mnohé překvapí.
Zdraví: V radostné a dětské náladě pocítíte, jak ve vás stoupá slavnostní atmosféra.

Rakovina

Láska a soukromý život: Lidé ve znamení Raka se dostanou do choulostivé situace, ze které se budou jen těžko dostávat. Abyste situaci nezhoršili, vyvarujte se jakýchkoli unáhlených kroků. V případě potřeby je lepší požádat o radu někoho moudřejšího.
Práce a finance: Nemá smysl věřit všemu, co se říká. Pokud se někomu nedařilo v jedné oblasti, nemusí to platit i pro vás. Odvažte se to zkusit a uvidíte, co se stane.
Zdraví: Proč se srovnávat s ostatními, když to škodí vašemu zdraví a sebevědomí? Nikdo není dokonalý, ani vy, ani ti, kterým závidíte.

Přečtěte si také  Horoskop pro 26. května 2023: 12 znamení, jediný směr k úspěchu a dobré náladě!

Leo

Láska a osobní život: V tomto týdnu budou v centru vaší pozornosti rodinné záležitosti. Budete mít pocit, že na svých bedrech nesete tíhu celého světa a nikdo se vám nesnaží nabídnout sebemenší podporu nebo pomoc. Nyní je čas položit si otázku, proč se věci mají tak, jak se mají.
Práce a finance: V práci vás čeká několik intenzivních dní. Tlak bude vysoký. Navíc se zdá, že se vám nic nedaří. Budete mít spoustu práce a lidé se vám budou snažit klást překážky.
Zdraví: To, co se kolem vás děje, vás pravděpodobně vyčerpá až na kost. Budete toužit po odpočinku a myslet na dovolenou.

Panna

Láska a soukromý život: Využijte tento týden k tomu, abyste si užili své blízké. Využijte toho a využijte příležitosti „osvěžit“ se pozitivní energií.
Práce a finance: S Merkurem ve vašem znamení půjde v profesní oblasti vše podle vašich představ. Některé věci půjdou dokonce mnohem lépe.
Zdraví: Příliv pozitivní energie vám dodá vitalitu, kterou potřebujete, abyste byli po celý tento týden v nejlepší formě.

Přečtěte si také  Okamžitě tuto teplotu aplikujte na chladničku a ušetříte spoustu peněz na účtech.

Váhy

Láska a soukromí: Neslibujte nikomu lásku, aniž byste udělali krok zpět, zejména na prvním rande. Emoce jsou křehké a mohou se snadno rozplynout.
Práce a finance: Vzhledem k dynamickým změnám v práci se můžete cítit trochu zahlceni. Váš týden bude intenzivnější a únavnější.
Zdraví: Proč vždy začínat špatně? To vás jen frustruje a naplňuje negativními emocemi.

Štír

Láska a osobní život: Štíři budou mít tento týden koketní a okouzlující náladu. Neměli by však žádné vážné úmysly. Doporučujeme však opatrnost, protože někdo by mohl tato hezká slova brát vážně.
Práce a finance: Je důležité být dobře informován a sledovat sebemenší pohyby konkurence. V druhé polovině týdne se může zčistajasna objevit neuvěřitelná příležitost, která je předstihne.
Zdraví: Budete se muset snažit odpustit prohřešky druhých. Umlčte svou zášť, abyste ulevili svému srdci.

Střelec

Láska a osobní život: Jste typ, který se rychle nudí s věcmi a lidmi. S tímto přístupem se však upřímný člověk, kterému na vás záleží, bude cítit odmítnutý. Buďte proto opatrní. Naučte se s ním lépe zacházet.
Práce a finance: Tento týden pochopíte, že příležitosti, které jste si nechali uniknout, budou příležitostí pro jiné. Uvidíte, že někdo uspěje v něčem, čeho jste se vy bezohledně vzdali.
Zdraví: Tento týden se nevyskytnou žádné závažné zdravotní problémy. Na druhou stranu, pokud máte po vydatném jídle těžký žaludek, bylinný čaj vám uleví.

Přečtěte si také  Horoskop pro květen 05 2023: Pro Střelce nastal čas vydat se vstříc novým obzorům!

Kozoroh

Láska a soukromý život: Tento týden nebude štěstí na vaší straně. Budete se snažit najít ztracený vztah, ale bude to marné. Pak pochopíte, jak velkou chybu jste udělali.
Práce a finance: V práci vás zavalí nové úkoly. Budete angažováni jako něčí náhrada. Zjistíte však, že je velmi obtížné vše zvládnout.
Zdraví: Vaše fyzické zdraví bude v nejlepší kondici, ale vaše nálada nikoli. Tento týden si uvědomíte řadu věcí a uvědomíte si, co jste ztratili.

Vodnář

Láska a soukromý život: V průběhu tohoto týdne budete ve svých úsudcích ukvapení. Takový přístup povede k tomu, že vám unikne někdo opravdu výjimečný. Abyste se tomu vyhnuli, naučte se méně odsuzovat.
Práce a finance: Nesnažte se odporovat svému nadřízenému. Nebude mít náladu se hádat a naslouchat jiným názorům, než jsou jeho vlastní. Zdržte se projevů, abyste měli klidný týden.
Zdraví: Vaše kondice bude díky vlivu Jupitera ve vašem znamení vynikající.

Ryby

Láska a soukromý život: Využijte tento týden k vážnému a upřímnému rozhovoru s milovanou osobou. Nyní je čas vyjasnit si případná nedorozumění a vyložit karty na stůl.
Práce a finance: Po celý tento týden budete mít unavenou náladu. Výsledkem je, že se budete obtížně soustředit na jeden úkol po dlouhou dobu. To bude mít negativní dopad na kvalitu vaší práce.
Zdraví: Vaše fyzická kondice bude výjimečná. Pokud se v tréninku trochu více prosadíte, můžete překvapit sami sebe a především překonat své osobní rekordy.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.