Home » Určete 6 rozdílů ve VIZUÁLNÍ VÝZVĚ a ukažte svou schopnost vyřešit ji do 30 sekund.

Určete 6 rozdílů ve VIZUÁLNÍ VÝZVĚ a ukažte svou schopnost vyřešit ji do 30 sekund.

K vyřešení následujícího vizuálního úkolu budete muset vynaložit trpělivost a vizuální obratnost, abyste rozpoznali 6 rozdílů na dvou obrázcích. Bude čas vyzkoušet několik vašich dovedností během několika sekund, abyste tento typ výzvy zvládli.

Vizuální výzva

V této nové vizuální výzvě představujeme ženu, která připravuje večeři se svou kočkou, a vaším úkolem bude najít 6 rozdílů mezi oběma obrázky za méně než 30 sekund . Jste připraveni?

U tohoto typu skládačky je důležité si kompozici obrázku několikrát projít, abyste ji mohli analyzovat do hloubky a najít drobné detaily, které jsou na první pohled skryté.

Na druhou stranu je tento koníček vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit se svými přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a zjistili, zda jste zkušený pozorovatel řešící drobné logické úlohy.

Přečtěte si také  Tři znamení zvěrokruhu, která by mohla být na začátku června 2023 povýšena!

Reakce na vizuální výzvu

Odpověď je následující: Rozdíly jsou vyznačeny v kroužcích , které zvýrazňují určité detaily, jako je cihlová zeď, krabice, kamna, krocan, boty ženy a kočka.

Sdílíme malé zrakové výzvy, při kterých budete muset maximálně zaostřit svůj zrak. Pokud nemáte s řešením těchto typů hádanek mnoho zkušeností, můžete si procvičit nové dovednosti a překonat svůj rekord.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.