Home » V březnu se na tato znamení zvěrokruhu konečně usměje štěstí.

V březnu se na tato znamení zvěrokruhu konečně usměje štěstí.

Hvězdy se na tato znamení zvěrokruhu konečně usmívají! Jejich houževnatost spojená s nadějí, kterou v sobě vždy tajně chovaly, bude konečně odměněna. Díky krásnému doprovodu Saturnu se budou cítit zahaleni pocitem svobody a jisté lehkosti bytí. Zdá se, že planety jsou jim nakloněny a všechny oblasti jejich života by se mohly zazelenat! Je čas otevřít se všem možnostem, ať už jde o peníze, práci nebo lásku. Zatím není nic jednoznačné, ale naštěstí je tu naděje!

Na tato znamení zvěrokruhu se v březnu usmívá štěstí.

Lev

Štěstí Lvům přinese spásná realizace. Konečně si uvědomí, že se nesmí omezovat na změnu situace, která je slibována jako nezvratná. To prostě není jejich styl! Místo toho jednoduše změní svůj postoj k různým problémům ve svém životě. Jakmile se tento způsob myšlení prosadí, vše se stane jasnějším, průzračnějším a pole možností se velkoryse rozvine. To je to velké zjevení!

Přečtěte si také  Jak ušetřit peníze používáním bílého octa v pračce?

„Bylo to tak jednoduché? To je otázka, kterou si s nadšením položí naši hrdí členové zvěrokruhu. Konečně si uvědomí, že klíč ke změně, kterou vždy chtěli nastolit, leží v nich samotných, v jejich autenticitě. Pozitivní přístup se brzy dostaví!

Svět je nyní v jejich očích méně nepřátelský. Ve skutečnosti je docela přátelský a Slunce v Beranu s tím má pravděpodobně něco společného. Potěšeni zjištěním, že se cítí připraveni vzít věci do vlastních rukou, si nejprve dopřejí zasloužený odpočinek. Potřebují si udělat čas na bilancování svého života, aby si odpočinuli, než se pustí do velkolepých akcí! Současně mohou očekávat zprávy, které jim to všechno ještě vylepší. Krásné milostné setkání? Nabídku práce v náležité formě? Skvělou prémii? Kdo ví!

Panny

Panny si konečně budou moci určit, co je pro ně důležité. Dokázat určit, co je v jejich životě důležité, znamená uniknout chaosu, který je důsledkem nejistoty, kvůli níž nevíme, kam se obrátit. V březnu však Panny nebudou bezcílně bloudit a obviňovat se z toho! Nyní, když bude vše jasné, budou konečně schopny vyřešit jednu po druhé všechny starosti, které tak dlouho nechávaly nevyřešené. Toto je rozhodující fáze, která uvede míč do pohybu předtím, než začne řetězec šťastných událostí v březnu. Konečně si budou moci užívat podle svých představ a obklopit se lidmi, které mají rádi, veselým a starostlivým způsobem.

Přečtěte si také  Logický test: Jaký bude pohled shora? Vyřešte hádanku za méně než 30 sekund.

První jarní měsíc by také mohl být příležitostí spojit se s určitou bezstarostností tím, že znovu objeví svou dětskou duši. Je to čas, kdy si mohou užívat drobných radostí života, aniž by se příliš ptali.

Ryby

V březnu nastane čas pro snílky, kterými jsou příslušníci znamení Ryb, aby podnikli sjednocující kroky k dosažení svých snů a splnění svých nejdražších přání. Můžeme jen doufat, že březen bude konečně dobou, kdy budou moci okusit radost z vnitřního klidu! To však také znamená, že se musí umět smířit se svými nedostatky… Příliš soustředění na ně nebudou schopni reagovat na Plutonovu výzvu ke změně ve Vodnáři.
Aby mohli přivítat příležitosti, které přijdou, musí využít svých předností a uvědomit si své hodnoty. Je čas znovu získat duševní klid! Kosmos neopomene tento postoj doplnit podnětnými možnostmi.

Přečtěte si také  Denní horoskop pro čtvrtek 22. prosince 2022: Býk má před sebou krásný pracovní den, Blížence zasáhne vánoční shon.

Je však důležité mít na paměti, že i když jim hvězdy přejí, štěstí si musí přivolat sami. Neměli byste proto váhat převzít iniciativu a opustit svou komfortní zónu. Cíle budou brzy dosaženy, ale to také znamená, že je důležité pochopit, že jsme jedinými pány svého štěstí. A aby toho nebylo málo, nebylo by od našich milých vodních znamení naivní doufat v ohromující setkání. Dost možná uvidí život v růžové barvě, a to nebude k jejich nelibosti…

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.