Home » V březnu začíná pro tato znamení zvěrokruhu špatné období – co očekávat?

V březnu začíná pro tato znamení zvěrokruhu špatné období – co očekávat?

Náš každodenní život je ovlivňován různými faktory a parametry, které jsou vlastní naší osobnosti, ale také závisí na vlivu hvězd. Vstup Saturna do znamení Ryb během nadcházejícího měsíce března by mohl v našem životě přinést určitou změnu. V centru celého tohoto pohybu budou bohužel 3 znamení zvěrokruhu ovlivněna astrálním vlivem, který nepotěší. Naštěstí zákoutí jejich měsíce závisí výhradně na planetárních vlivech! Budou se muset spolehnout na své vlastní síly, aby čelily výzvám, které je čekají. Jen tak mohou tento komplikovaný měsíc přežít.

Pro tato tři znamení zvěrokruhu začíná v březnu negativní období.

Rak


Co říci o emotivních znameních zvěrokruhu kromě toho, že průběh jejich měsíce bude záviset především na tom, jak budou zvládat svou citlivost. Mohou se stát stéblem, které přetrhne velbloudí hřbet. V některých případech může být spouštěčem obtížné situace, která se může vymknout kontrole.
Sebeovládání je proto rozhodující vlastností zdánlivě nepřátelského března! Klíčové slovo je zde však „zdá se“. Přestože nadcházející týdny nejsou v jejich prospěch, není třeba si z toho dělat těžkou hlavu, pokud se umí ovládat. Navíc vždy existuje manévrovací prostor a způsoby, jak situaci zvrátit. Jejich smysl pro pozorování a určitá kvalita trpělivosti jsou proto zapotřebí více než kdy jindy. S takovým postojem si uvědomí, že nepřátelství bylo jen povrchní. A i když je oprávněně ohrožující, je možné se vyhnout nepříjemnému pocitu bezmoci.

Přečtěte si také  IQ test: Je čas dokázat, že máte vysoké intelektuální schopnosti, a to složením této hádanky.

V každém případě jim můžeme jen doporučit, aby si uvědomili své impulzivní reakce a mohli tak lépe manévrovat ve svém každodenním životě. Tímto způsobem mohou jednat v souladu s danou situací a vlastními aspiracemi a podmínkami. Všechny tyto věci platí stejně i v milostném kontextu, neboť při střetu Venuše a Pluta se jejich milostný vztah může změnit ve skutečnou hru na trpělivost… Opět mistrovství, mistrovství a ještě jednou mistrovství…

Střelec

Pokud nám někdo řekne, že první jarní měsíc bude pro Střelce obzvlášť špatný, můžeme podlehnout stereotypům a zeptat se sami sebe: „Sabotuje jejich měsíc nedostatek dobrodružství, nebo jejich příliš mnoho? Odpověď je pravděpodobně někde mezi ano a ne.

Na jedné straně nebude existovat jedna konkrétní událost, která by jim zkazila jejich svobodného a dobrodružného ducha. Na druhou stranu se o to pravděpodobně postará jejich okolí, protože dojde k nějakým střetům. A tyto hádky by mohly rodilým Střelcům zabránit v tom, aby si vychutnali vše, co je pohání, a vše, co je vzrušuje. Nebudou moci vyrazit ven a objevovat nové zážitky, poznávat nové lidi nebo vidět nová místa, aniž by měli klid. Nejprve budou chtít zachránit nábytek, aby si zabezpečili společenský život, než se „vydají na moře“.

Přečtěte si také  Horoskop pro 15. dubna 2023: Taureané mají příležitost rozkvést díky své síle a houževnatosti!

Protože možná zapomněli, jak navazovat vztahy se svými blízkými, mohou jim to jejich blízcí nakonec mít za zlé. Přátelé, příbuzní a dokonce i kolegové jim zazlívají nedostatek ohleduplnosti. Považují je za příliš sobecké, odtažité nebo dokonce příliš svobodomyslné. Může se dokonce stát, že se od nich odvrátí a stanou se z nich vyděděnci. A to je to poslední, co by Střelec chtěl trpět! Aby k tomu nedošlo, k čemuž přispívá i Saturn v Rybách, měl by se člověk vyvarovat toho, aby byl Střelcem, který to se svou povahou přehání. Protože ano, i když je důležité být přiměřeně sobecký, odměřený a svobodný, je třeba dbát na to, aby před jeho dominantními povahovými rysy nestálo slovo „příliš“. Vše je otázkou rovnováhy…

Vodnář

Co se týče představitelů znamení Vodnáře a toho, jaký bude jejich každodenní život řízený tranzitem Saturna ve znamení Ryb, zdá se, že je vše složité. Původní vodnářský jedinec povede válku s tím nejtěžším ze svých protivníků, kterým není nikdo jiný než on sám. Zejména z tohoto důvodu je březen měsícem, který se bude zdát možná nejbolestivější ze všech.

Přečtěte si také  Objevte recept na sicilské arancini, lahodné plněné rýžové kuličky.

Trápí je výčitky z minulosti, a tak se mohou jen obtížně propracovávat k tomu, čeho vždy chtěli dosáhnout. Může pro ně být obtížné posunout se směrem k dosažení cílů nebo plně ocenit přítomný okamžik a chvíle lehkosti. Při jejich zmatku nelze vyloučit rozchod s milovanou osobou, což ještě více ztěžuje snášení každodenního života. Pokud si nedají prostor ke smíření se sebou samými, výčitky, které zamlčovali, se jim vymstí… Paradoxně se tato bolestná reakce může ukázat jako osvobozující spouštěč, který předznamenává spásné uzdravení duše a mysli.

Samozřejmě, že tyto bolestné výčitky pro toho, kdo na ně doplácí, nejsou hodny potlesku! Vodnáři se však mohou utěšovat tím, že tento výbuch je nevyhnutelný, protože pokud se budete příliš brzdit, necháte rozum za sebou. Naštěstí zraňující epizody ustoupí usmíření s lidmi, kteří se podílejí na jejich bolesti, což jim vykouzlí úsměv na tváři. A i když se jejich vztahy rozpadnou, je čas smířit se sám se sebou a znovu vstát! Pomalu, ale jistě.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.