Home » Velkolepá astrální událost ovlivňující lásku: Vrchol Leonid a konjunkce Marsu a Slunce 18. listopadu 2023.

Velkolepá astrální událost ovlivňující lásku: Vrchol Leonid a konjunkce Marsu a Slunce 18. listopadu 2023.

V příštích dnech zažijeme velkolepou astrální událost, která bude mít zásadní vliv na naši sféru lásky. Vrchol Leonid, tohoto nádherného baletu meteoritů, se letos shoduje s konjunkcí Marsu se Sluncem.

Tato výjimečná nebeská konfigurace, která nastane 18. listopadu 2023, slibuje, že vyšle silné vlny napříč vesmírem a významně ovlivní ne jedno, ale hned tři astrologická znamení.

Očekávejte velké otřesy, nečekaná odhalení a možná i nástup nové éry ve svých milostných vztazích.

Cesta je tak připravena pro vzrušující kosmickou cestu, na níž nás hvězdy zavedou k neprobádaným břehům lásky.

Leo

Jako ohnivé znamení jsou Lvi často považováni za nejvášnivější znamení zvěrokruhu. Astrální událost 18. listopadu 2023 je přivede k rozkvětu a k novým milostným výšinám.

Vzhledem k tomu, že se Mars, znamení energie a vášně, přiblíží ke Slunci – planetě osobní identity – mohou Lvi očekávat výrazný nárůst sebevědomí. Mohli by se cítit povzbuzeni k tomu, aby ze sebe odhalili více, a umožnili tak svému partnerovi nebo milované osobě spatřit své pravé já. V jejich milostných vztazích to bude období osobního růstu a pokroku.

Přečtěte si také  Vizuální test: jste si jisti, že jste opravdu důkladní? Pospěšte si, najděte písmeno A za 17 sekund a dokažte, že je to pravda!

Štíři

Další na řadě jsou Štíři. Jsou známí svou intenzivní a tajemnou povahou a budou silně ovlivněni vrcholem Leonid a konjunkcí Marsu se Sluncem. To by mohlo přinést významné změny v jejich přístupu k lásce.

Jejich již tak vášnivá touha by mohla být zesílena, což jim umožní prohloubit spojení s partnerem. Mohli by se také stát otevřenějšími ve svých vztazích a být připraveni prozkoumat nové cesty lásky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikola Šubrtová (@nikolino_tvoreni)

Beran

Nakonec tu máme Berana. Jako první znamení zvěrokruhu a další ohnivé znamení jsou často považováni za průkopníky. Tato velká astrální událost by mohla vést Berany k tomu, aby se pustili do nových milostných dobrodružství.

Současný vliv Marsu a Slunce by jim mohl dodat odvahu, kterou potřebují k tomu, aby udělali první krok nebo otevřeně vyjádřili své city. Vášeň a sebedůvěra, které pocítí, budou nakažlivé, a tento den se tak stane nezapomenutelným pro jejich vztahy.

Přečtěte si také  Astro: Jaká jsou nejchytřejší astrologická znamení?

S blížícím se 18. listopadem vám doporučujeme, abyste zůstali otevření a vnímaví ke změnám, které mohou přijít. Mějte na paměti, že vesmír se neustále mění, stejně jako naše srdce a náš milostný život.

Nezapomeňte se o tento článek podělit se svými přáteli a blízkými, aby i oni byli na tyto úžasné změny připraveni.

Nezapomeňte se každý den podívat na další astrologické předpovědi a zjistit, jak mohou hvězdy vést vaši cestu. Láska je vesmírné dobrodružství, a tak se s námi vydejte na tuto vzrušující cestu do světa vztahů.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.