Home » Velký horoskop na leden 2023: Býci najdou podporu v rodině, Lvi budou inspirací pro své okolí.

Velký horoskop na leden 2023: Býci najdou podporu v rodině, Lvi budou inspirací pro své okolí.

Láska, peníze, práce, zdraví: přečtěte si všechny astrologické předpovědi v tomto horoskopu na leden 2023.

Beran

Láska a soukromý život
Lidé ve znamení Berana budou muset více důvěřovat svým blízkým. V lásce to nejlepší teprve přijde a vy budete mít důkaz, že jste se rozhodli správně.
Práce a finance
Získáte novou známost, která bude důležitá pro vaši kariéru. Aby bylo vaše úsilí odměněno velkým úspěchem, musíte projevit iniciativu a vytrvalost.
Zdraví
I když jste ve skvělé kondici, nezanedbávejte své zdraví.

Taurus

Láska a soukromý život
Během ledna vás čeká mnoho dobrých věcí. Přesto byste neměli podceňovat význam své rodiny. Tento měsíc vám budou nepopiratelnou oporou při všech událostech, které vás čekají.
Práce a finance
V tomto novém roce se naučíte novým věcem a vaše pracovní dovednosti se budou rozvíjet.
Zdraví
Zdraví vám tento měsíc nebude dělat žádné problémy.

Gemini

Láska a osobní život
Nezapomeňte, že rodina vám vždy pomůže a vyslechne vás. Neváhejte se na ně obrátit, pokud vás čekají důležitá rozhodnutí. Tento měsíc si uvědomíte, jak moc jste milováni a oceňováni.
Práce a finance
Nejste výhradně zodpovědní za to, že se vaše oddělení, vaši nadřízení nebo samotná společnost setkají s problémy, to si pamatujte!
Zdraví
Pokud sportujete nebo chodíte po horách, musíte si dávat velký pozor na zranění dolních končetin. Po dlouhém svátečním období byste o sebe také měli pečovat a zdravě se stravovat.

Rakovina

Láska a soukromý život
Raci by neměli váhat požádat o pomoc někoho blízkého. Po srdeční stránce byste se měli vyhnout zbytečným hádkám s partnerem.
Práce a finance
Vaše pracovní nasazení v posledních měsících ocení vaši nadřízení. V lednu konečně uvidíte pozitivní výsledky svého úsilí.
Zdraví
Vše bude v pořádku po fyzické i psychické stránce. Nezapomeňte však zpomalit svůj denní rytmus a odpočívat.

Přečtěte si také  Čisté a dezinfikované toalety: jak odstranit hnědé stopy ze dna toalety?

Leo

Láska a soukromý život
Budete zdrojem inspirace pro své blízké. Neváhejte v debatách vyjádřit svůj názor.
Práce a finance
V práci budete pro své kolegy vzorem. Vypracujete také obchodní strategii, která vaší společnosti umožní vyniknout.
Zdraví
Sportu byste se měli věnovat od začátku roku.

Panna

Láska a soukromý život
Nový rok znamená nový začátek! Neodmítejte znovu udělat první krok. Je možné, že letos v lednu potkáte někoho výjimečného.
Práce a finance
Své hodnoty a dovednosti musíte ukázat všem kolegům. Buďte méně panovační, když zadáváte úkoly svým kolegům.
Zdraví
Snažte se chodit na procházky častěji než obvykle.

Váhy

Láska a osobní život
Pokud jste v loňském roce prožili rozchod, vězte, že letos své štěstí najdete. Letos v lednu dostanete znamení, že láska stále existuje. Mezitím se zaměřte na sebe.
Práce a finance
Pokud se naučíte dívat na svět s nadhledem, uvědomíte si, že překážky, které vás tolik ovlivňují, jsou zároveň příležitostí k růstu, zrání a rozvoji. Naskytne se vám skvělá příležitost, tak ji využijte.
Zdraví
Váhy budou mít po celý leden dobré zdraví. Pokud se cítíte unavení, nezapomínejte na výhody meditace.

Přečtěte si také  Horoskop pro 08. března 2023: Raci budou štědřejší než obvykle a mohou se podělit o lásku a radost se svými blízkými!

Štír

Láska a soukromý život
Tento měsíc bude váš milostný život na vrcholu. S partnerem zažijete nádherné chvíle. Hvězdy vám také radí, abyste se v každodenním životě nebáli riskovat.
Práce a finance.
V lednu dostanete nečekanou nabídku práce. Pokud se vám nezdá opravdu slibná, dejte si čas na rozmyšlenou, než ji ve spěchu přijmete, abyste později nelitovali.
Zdraví
Chcete-li zůstat zdraví, sledujte důkladněji svůj jídelníček a nezapomínejte pít vodu.

Střelec

Láska a osobní život
Protože se budete cítit zahlceni událostmi, bude vám partnerova přítomnost často stát v cestě a vy budete muset naslouchat svému srdci a duši, abyste pochopili, co skutečně chcete.
Práce a finance
Co se týče financí, Střelci budou muset dobře hospodařit se svým rozpočtem. V práci se setkáte se zvláštním spolupracovníkem, který vám pomůže dosáhnout úspěchu. Tento měsíc můžete pracovat s klidem, protože vše bude v pořádku.
Zdraví
Pokud máte špatnou náladu, zvažte relaxaci pomocí aktivit, které vás motivují a vzrušují.

Kozoroh

Láska a osobní život
Pokud hledáte opravdovou lásku, můžete ji v tomto měsíci najít. Pokud jste ve vztahu, budete až do konce ledna procházet vzestupy a pády. Ale nebojte se, váš vztah to posílí.
Práce a finance
Na začátku roku je čas udělat si malý rodinný rozpočet. Pokud uvažujete o založení spořicího účtu nebo jiné alternativy, učiňte tak tento měsíc.
Zdraví
Tento měsíc se vyhněte adrenalinovým sportům. Pokud si chcete zacvičit, zvolte méně extrémní sporty nebo se projděte.

Přečtěte si také  Na ramadán vyzkoušejte hariru, pravou marockou polévku!

Vodnář

Láska a osobní život
Vodnáři budou potřebovat vidět změny, které jim tento nový rok přinese do života. Tyto proměny budou pro jejich budoucnost přínosné.
Práce a finance
Tento měsíc se nemusíte obávat své finanční situace. V práci vám nečekané události naruší rozvrh. Budete se muset přizpůsobit a upravit své rozvrhy.
Zdraví
Pečujte o své tělo každý den.

Ryby

Láska a soukromý život
Na začátku roku musíte přestat pomlouvat a lhát. Nebude vám to k ničemu dobré.
Práce a finance
Mějte oči dokořán, protože se vám může otevřít nová pracovní příležitost, která bude odpovídat vašim přáním. Vaši nadřízení si konečně všimnou vaší skutečné hodnoty. Podpoří vás.
Zdraví
Nezanedbávejte význam fyzické aktivity. Potřebujete ji, abyste se udrželi ve formě.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.