Home » Velký horoskop na prosinec: Býci překvapeni nedostatkem financí, Lvi usilující o povýšení.

Velký horoskop na prosinec: Býci překvapeni nedostatkem financí, Lvi usilující o povýšení.

Prosinec je měsícem pohody, ale také vánočního šílenství. Bude to radostné období ve společnosti i v rodině, ale pro většinu znamení zvěrokruhu se neobejde bez komplikací.
V tomto posledním měsíci roku se většina znamení bude předhánět v dárcích na vlastní náklady, což je případ Býka a Štíra. Jiní, stejně jako Lev, se raději zaměří na svou profesní kariéru a doufají, že nový rok začnou v co nejlepších podmínkách. Mnozí z nich se budou muset naučit zpomalit, aby se během svátků neocitli v přetížení nebo přeplněnosti. V této poslední měsíční předpovědi roku 2022 se tedy podívejte, jak se vám bude dařit v milostných, finančních nebo profesních záležitostech.

Beran

Letošní prosinec bude měsícem zjevení. Dlouho jste po ní toužili, a když ji konečně dostanete, nedokážete si jí sami vážit. Nemůžete si pomoct, ale využijete ji výhradně ve prospěch svých blízkých. V záchvatu dobročinnosti jste pro získání této věci obětovali vše, někdy i na úkor sebe.
Nyní je čas uvědomit si, že i na vás záleží a že máte právo myslet na sebe. Je čas zjistit, co by se vám mohlo líbit, a udělat si radost.

Taurus

Dávejte si pozor na své finance. Během vánočního shonu byste se mohli dostat do velkého finančního deficitu, který by vás mohl přivést na pokraj sil. Z čiré ješitnosti se nutíte kupovat drahé dárky pro všechny, abyste se tím mohli chlubit.
Ale k čemu to je, když nakonec směřujete k bankrotu a vlastnímu zániku? Není lepší se omezit, abyste si zachovali svou finanční situaci? Buďte umírnění a pokorní. Zjistěte, jak určit své priority a čemu se tento měsíc vyhnout.

Přečtěte si také  Vizuální test: Jaké číslo vidíte v tomto optickém klamu?

Gemini

Tento rok zakončíte s proměnlivou náladou. Jako dokonalý šílenec budete přecházet z jednoho stavu do druhého bez zjevného důvodu.
Většinu tohoto měsíce také strávíte na sociálních sítích, abyste si vyčistili hlavu. Dobře však víte, že takto štěstí v životě nenajdete. Ukončete letošní rok v dobré náladě a užijte si Vánoce bez telefonu.

Rakovina

Jako každý rok jsou pro vás Vánoce velmi stresujícím obdobím. Nesnášíte shánění dárků a přípravy na oslavy. Když už vás to tak unavuje, proč to letos neudělat jinak? Můžete to například udělat jednoduše a přátelsky: „popíjet“ sklenku svařeného vína a cpát se sladkostmi. Není nic špatného na tom, když se na začátku adventu trochu „flákáte“, a přesto si svátky užijete.

Leo

Zatímco většina lidí již na začátku měsíce zpomaluje, u vás tomu tak není. Ostatní se chystají oslavit Vánoce se svými rodinami, zatímco vy jste jediní, kdo myslí na práci a dělá si starosti.
Možná proto, že doufáte v pěkné povýšení, abyste rok zakončili na vysoké noze a především abyste rok 2023 začali v co nejlepších profesních podmínkách? Jděte do toho a neváhejte, protože máte pravdu, když se soustředíte na sebe!

Přečtěte si také  Vizuální hádanka: Vyřešte tuto hádanku určením správného pohledu shora!

Panna

Nyní je čas na to, abyste si s partnerem otevřeně promluvili o vašich financích. Neodkládejte vše na příští rok, ale dořešte podrobnosti ještě před koncem roku. Předejdete tak zbytečnému protahování hádek a především zametání stop. Tato iniciativa vám zajistí klid a umožní vám prožít veselé Vánoce. Při vysvětlování neponechávejte nic náhodě, abyste vše jednou provždy vyřešili a mohli jít dál.

Bilance

Chcete si užívat, ale zdá se, že vaše tělo nestíhá. Zdá se, že vám vypadávají oči z důlků, když plánujete lovit dárky a péct vánoční cukroví. Nepřeceňujte se. Přemýšlejte o tom, co můžete udělat a kde musíte zpomalit. Uvědomte si své limity a respektujte je. V opačném případě riskujete vyhoření. Místo bezcílného pobíhání se raději zamyslete nad tím, co byste chtěli v prosinci dělat a co by vás mohlo překvapit.

Štír

V práci vás nic nevyvede z rovnováhy. Všechny úkoly zvládáte svižně, pevně a příkladně. Na druhou stranu, pokud jde o vánoční dárky, buďte méně tvrdohlaví a nároční. Nemusíte kupovat drahé dárky pro ostatní a pak se starat o to, co zbyde na vás. Nemusíte se nutit a investovat tolik na úkor svých potřeb, financí a sebe sama.

Střelec

Letošní prosinec je posledním měsícem, kdy se budete muset smířit se vším, co vás čeká před velkou změnou, o které vám hvězdy již několik týdnů vyprávějí. Poslední řádek roku 2022 bude zcela jistě zásadním zlomem ve vašem životě. To, o čem jste vždy snili, je na dosah, takže se nevzdávejte a nezoufejte. Pokud chcete potěšit své blízké, najděte pro Vánoce tu správnou inspiraci.

Přečtěte si také  IQ test: najděte stopu medvěda během několika sekund a vyřešte vizuální hádanku 5. úrovně.

Kozoroh

Nic se ve vašem životě nezmění, pokud se budete neustále dostávat do situací, ve kterých nechcete být. Nic vás k tomu nenutí. Pokud chcete změnu, vězte, že neexistuje nic, co byste nezvládli. Nebojte se delegovat úkoly, pokud to situace vyžaduje, nebo požádat někoho jiného o radu. To vám usnadní a zefektivní práci.

Vodnář

I když teploměr zmodrá, vaše vztahy budou v prosinci teplé a přátelské. Poslední úsek roku 2022 prožijete v radosti a v dobré náladě.
Na druhou stranu lze očekávat menší otřesy na profesionální úrovni. Některé věci nepůjdou podle vašich představ. Zvrat událostí vás však nakonec překvapí. I když vás tato situace bude stresovat, rozhodně byste si měli užít ducha Vánoc s jejich svátky a veselím. Pokud je to nutné, neváhejte požádat o radu své blízké, pokud máte nějaké obavy.

Ryby

Tento měsíc si musíte dávat pozor na svůj přístup ve vztazích, a to jak osobních, tak pracovních. V práci by vás nevhodné chování mohlo přijít draho, dokonce i na místo. Pokud vás někdo provokuje, zachovejte chladnou hlavu, i když to zajde příliš daleko. Buďte si plně vědomi svých činů a v tomto posledním měsíci roku vše dobře dopadne.

 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.