Home » Vidíte tu chybu? To dokáže za 3 sekundy jen člověk s vysokou inteligencí.

Vidíte tu chybu? To dokáže za 3 sekundy jen člověk s vysokou inteligencí.

Vizuální výzvy se staly velmi populární na sociálních sítích, zejména složitější obrázky. Proto vám předkládáme výzvu, kterou v rekordním čase zvládl jen jeden z deseti lidí.

Pokud jste opravdový GENIUS, dokážete ji vyřešit za 3 sekundy nebo méně. Pokud chcete mít šanci tuto mentální výzvu SUPERIOR úrovně zvládnout, musí být vaše IQ bez přehánění vysoké. Jste připraveni na závěrečnou zkoušku?

Vizuální výzva: vidíte tu strašnou chybu?

Než se pustíte do této vizuální výzvy, musíme vás upozornit, že její obtížnost je tak vysoká, že ji ve stanoveném čase zvládla pouze 2 % uživatelů, kteří ji vyzkoušeli. To znamená, že budete muset zbystřit svých pět smyslů a v případě potřeby probudit šestý, abyste našli řešení daného problému. Pokud jste na tuto zkoušku připraveni, jděte do toho!

 

Řešení problému hrubé chyby

Pokud jste se dostali až sem, je pravděpodobné, že v této scéně mezi učitelem a jeho žákem chybu NENAJDETE.

Přečtěte si také  Vizuální výzva: Zahrajte si se psy hru na rozdíly a najděte 10 různých detailů za méně než 50 sekund!

 

Odpověď: Chyba byla ve dveřích třídy. Když se podíváte pozorně, zjistíte, že panty jsou špatné. Nemohli se tedy dostat ven dveřmi do třídy. Všimli jste si toho? Podívejte se na obrázek znovu a všimněte si toho.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.