Home » Vizuální hádanka: Jste dostatečně pozorní, abyste si všimli jediného slunce na tomto obrázku, které se liší od ostatních?

Vizuální hádanka: Jste dostatečně pozorní, abyste si všimli jediného slunce na tomto obrázku, které se liší od ostatních?

Pokud jste pečliví, zvládnete tuto vizuální výzvu rychle a na výbornou. Pečliví lidé by totiž měli být schopni věnovat dalšímu obrázku dostatečnou pozornost, aby jim neunikl žádný detail a vyřešili vizuální hádanku. Zvládnete tuto výzvu?

Vizuální test: „Které z těchto sluncí se liší od ostatních?

V dnešním vizuálním testu budete konfrontováni se slunečním světlem! Následující obrázek se skládá z 8 řad sluncí. Nenechte se však oslnit příliš dlouho, protože na vyřešení hádanky, která z tohoto obrázku vyplývá, máte jen krátký čas.

© Finefish

 

Na odpověď na otázku: „Které z těchto sluncí se nepodobá žádnému jinému, máte pouze 15 sekund? Když se podíváte zběžně, všechna tato slunce vypadají stejně, ale zamyslete se ještě jednou. Jedno z nich vyniká. Je na vás, abyste ho našli, aniž by vám vypršel čas!

Jste připraveni? Hrajte 3, 2, 1!

Přečtěte si také  Test osobnosti: který z těchto 3 batohů je váš oblíbený? Vaše odpověď určí úroveň vaší vyspělosti

IQ test: správná odpověď

Věděli jste, že jen málo lidí dokázalo tuto vizuální výzvu vyřešit včas? Ve skutečnosti byli úspěšní jen ti, kteří se dokázali maximálně soustředit a věnovat plnou pozornost detailům každého slunce. Pokud jste tedy zahlédli slunce, které se od ostatních lišilo, jste ve vítězném týmu. A můžete být hrdí na svou pečlivost.

Na druhou stranu, pokud jste dané slunce v časovém limitu nenašli, znamená to, že jste nebyli dostatečně soustředění a že musíte zlepšit své pozorovací schopnosti.

Naštěstí to můžete udělat pomocí našich IQ testů. Na našich stránkách najdete zábavné a účinné zrakové úkoly, které pravidelně stimulují vaše oči.

Chcete znát odpověď na dnešní vizuální hádanku? Prozradíme vám ji níže.

Řešení

Slunce, které máte určit, se ve skutečnosti nachází v páté řadě sluncí a na druhém místě zprava. Když se podíváte pozorněji, zjistíte, že je to jediné slunce, kterému chybí trojúhelník.

Přečtěte si také  Vizuální hádanka: Pokud najdete skryté prvky na tomto obrázku, máte neuvěřitelný výhled.
© Finefish

Nezapomeňte otestovat své přátele a rodinu touto zábavnou vizuální výzvou.

Řekněte jim, jak vám tento IQ test pomohl zvýšit vaše kognitivní schopnosti a zůstat aktivní i ve volném čase.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.