Home » Vizuální hádanka: Najděte chybějící části každého vejce a vyřešte tuto hádanku během několika sekund.

Vizuální hádanka: Najděte chybějící části každého vejce a vyřešte tuto hádanku během několika sekund.

Součástí testů IQ jsou také logické hry. Jsou známé tím, že využívají vaši představivost.
A protože test, který vám dnes představíme, vyžaduje interakci s tvary, budete muset využít i svou prostorovou inteligenci.

Podaří se vám výzvu splnit, nebo se zařadíte mezi většinu lidí, kteří v testu neuspěli? Je to na vás!

Jak se dělá test IQ?

Nejprve se podívejte na obrázek níže, na kterém jsou vejce rozříznutá na polovinu. Poté budete muset určit, které části jednotlivých vajec chybí.

© Finefish

 

Nebudete moci dlouho přemýšlet, protože na vyřešení této logické hry máte pouze 15 sekund. Musíte se tedy soustředit, abyste měli co největší šanci. Přečtěte si odpověď na tento test.

Jaký smysl má řešení této logické úlohy?

Hlavním účelem této výzvy je ověřit, zda vaše představivost a prostorové uvažování stále dobře fungují.

Přečtěte si také  Objevte svůj osud pro 18. září 2023: Tarotové předpovědi pro každé znamení zvěrokruhu!

Měli byste vědět, že jsou nezbytné pro provádění různých každodenních úkolů. Bez nich bude obtížné řešit matematické a geometrické problémy. Proto je tento test IQ tak důležitý.

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže se dozvíte odpovědi.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.