Home » Vizuální test: Dokážete do 15 sekund najít 3 rozdíly na těchto obrázcích dvou ikon Walta Disneyho?

Vizuální test: Dokážete do 15 sekund najít 3 rozdíly na těchto obrázcích dvou ikon Walta Disneyho?

Dnešní vizuální test prověří vaši schopnost soustředit se po dobu několika sekund a používat zrak jako ostříž! Pokud tyto dvě dovednosti dokážete zkombinovat, projdete tímto testem na výbornou! Pokud ne, budete potřebovat hodně štěstí! Jste připraveni?

Vizuální úkol: „Najdi 3 chyby ukryté na obrázcích Mickeyho a Minnie Mouse“.

Pokud jste fanoušky postaviček Walta Disneyho, čeká vás zážitek! V dnešním vizuálním testu budete muset najít 3 rozdíly mezi obrázky skutečných ikon Walta Disneyho. Na dvou obrázcích níže jsou Mickey a Minnie Mouse v parku pod jmelím. Oba snímky se zdají být naprosto identické. Ale pozor, na těchto obrázcích se skrývají 3 chyby, jejichž nalezení bude vaším úkolem. Abyste hru trochu okořenili, musíte hrát pod časovým tlakem. Zvládnete tento test za pouhých 15 sekund? Je na vás, abyste to dokázali ve 3, 2, 1, Go!

Přečtěte si také  Logický test: otestujte své IQ a najděte kód za 60 sekund!

Vizuální test: odpovědi na výzvu

Patnáct vteřin uplynulo. Je čas zkontrolovat odpovědi na tento vizuální test a zjistit, zda jste uspěli!

Řešení: Tři rozdíly, které byly na obou obrázcích skryty, jsou ve skutečnosti na velmi strategických místech, aby se úkol stal obtížnějším. Když se na obrázek podíváte pozorně, zjistíte, že první z nich je počet lístků na jmelí, které drží Mickey Mouse nad ikonickým párem, a druhý je počet knoflíků na jeho červených trenýrkách. Poslední rozdíl najdete v řasách Minnie Mouse. Na prvním obrázku nemá Minnie levé oko žádné řasy, zatímco na druhém obrázku má obě oči řasy.

Pokud jste test zvládli za 15 sekund a odpověděli jste správně, gratulujeme vám! Dokázal jste, že máte vynikající pozorovací schopnosti a zrak. Pokud jste v testu zraku neuspěli, je možné, že jste se nedostatečně soustředili nebo že je třeba zlepšit vaši zrakovou ostrost. Je také možné, že jste selhali kvůli časovému tlaku. V každém případě vám doporučujeme cvičit a trénovat s našimi dalšími vizuálními výzvami ve všech formách a s různými časovými limity, abyste se zlepšili!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.