Home » Vizuální test: Dokážete do 15 sekund najít tužku na tomto obrázku?

Vizuální test: Dokážete do 15 sekund najít tužku na tomto obrázku?

V této úschovně knih je dokonale ukrytá tužka, kterou musíte rychle najít. Když už mluvíme o knihách, víte, kolik stojí nejdražší kniha na světě? Je to Leicesterský kodex Leonarda da Vinciho. Stála 30,8 milionu dolarů a v roce 1994 ji koupil Bill Gates.

Tato kniha je velmi slavný rukopis, který obsahuje různé náčrty vynálezce týkající se fyziky, astronomie a biologie. Vraťme se ke hře a pokuste se vyřešit tuto vizuální hádanku.

Jak najdete tužku na tomto obrázku?

Chcete si zahrát tuto klasickou hru? Je to velmi snadné, stačí najít tužku ukrytou na tomto obrázku. Existuje pouze jedno pravidlo: musíte otevřít oči. Pravidlo je jednoduché, zejména proto, že k nalezení tužky nemusíte přemýšlet, pomohou vám pouze vaše vizuální schopnosti.

© Finefish

 

Musíte věnovat pozornost každému detailu obrázku, protože tužka je dokonale začleněna mezi knihy. Abyste ji našli, musíte analyzovat každý čtvereční centimetr obrázku.

Přečtěte si také  Oční test: Jste si jisti, že máte ostré oči? Pokuste se do 12 sekund najít komodské draky ukryté na tomto obrázku.

Tato hra je tedy hrou vizuální, ale také hrou analytickou. Prověří vaši schopnost odhalit skryté prvky na obrázku, ale také schopnost analyzovat drobné detaily.

Tato hra je vzrušující a zábavná a může ji hrát každý, ať už jste mladí nebo staří, začátečníci nebo zkušení.

Jak rozpoznáte tužku?

Pro nalezení tužky na tomto obrázku je klíčové soustředění. Musíte být schopni zablokovat iluze, které vás mohou zmást. Na první pohled totiž můžete mít dojem, že tužky vidíte všude.

Ve skutečnosti se však jedná o záložku vyčnívající z knihy. Chcete-li tužku najít, je důležité si obrázek prohlédnout jako celek a podívat se na jednotlivé knihy. Tužka nemusí být tam, kde ji očekáváte.

Hledejte tvary, které mohou tužku odhalit. Uvědomte si, že na nalezení skryté tužky máte pouze 15 sekund, takže musíte jednat rychle a efektivně.

Přečtěte si také  Zvládnete tento test, který je určen pouze pro lidi s pokřivenou myslí?

Řešení:

Patnáct vteřin vypršelo. Podařilo se vám najít tužku? Pokud ano, gratulujeme vám! Pokud ne, přinášíme vám odpověď v obrázcích. Tužka byla dokonale schovaná nad knihou. Tímto testem prošli jen ti nejsilnější.

© Finefish

 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.