Home » Vizuální test: dokážete v této vizuální hádance najít prázdný hrnek v rekordním čase? Jste dostatečně rychlí, abyste to zvládli za 10 sekund nebo méně?

Vizuální test: dokážete v této vizuální hádance najít prázdný hrnek v rekordním čase? Jste dostatečně rychlí, abyste to zvládli za 10 sekund nebo méně?

Tento vizuální hlavolam je skvělým způsobem, jak si otestovat své vizuální schopnosti, pozorovací schopnosti a úroveň soustředění. Jedná se o test prováděný v souvislosti s Vánocemi a jejich svátky. Cílem je rychle najít zcela prázdný šálek uprostřed hromady šálků s horkou čokoládou nebo kávou. Najdete ji ukrytou mezi králíkem, malým hnědým medvědem, ptáčkem a liščím mládětem, které si vychutnává horký čaj.

Cíl testu: zjistit, co je předmětem testu

Tento vizuální test vypadá na první pohled poměrně jednoduše. Nenechte se však zmást zdáním. Ačkoli se obrázek může zdát veselý a zjednodušený, nalezení skrytého předmětu nebude zdaleka tak samozřejmé. Zejména musíte najít jediný prázdný hrnek na obrázku. Navíc na to máte pouze 10 sekund. Časové omezení a samotná vizuální stránka testu velmi ztěžují jeho řešení. Abyste uspěli, musíte mít bystré oko, vynikající pozorovací schopnosti a dobrou úroveň soustředění. Pokud si myslíte, že tyto vlastnosti máte, vyzýváme vás, abyste tuto výzvu neprodleně přijali.

Přečtěte si také  IQ test: najdete ten správný zámek pro tento vtipný klíč?

Potřebujete malou nápovědu, jak najít prázdný hrnek?

Ani po 10 vteřinách se vám nepodařilo najít dotyčný hrnek? Nebojte se. Smyslem vizuálního testu je vyzvat vás a vaše zrakové schopnosti.

Pokud chcete druhou šanci, přetočte odpočítávání. Dejte si dalších 10 sekund na absolvování testu, ale tentokrát ho proveďte podle naší nápovědy. Vězte, že hrnek, který je třeba najít, se nachází poblíž králíka.

Stále se vám nedaří? Najděte řešení testu!

Navzdory naší nápovědě stále nevíte, kde je prázdný pohár postavený? Nebuďte zklamaní. To jednoduše znamená, že musíte cvičit. Posilujte své vizuální schopnosti a dovednosti absolvováním dalších testů. Vyzýváme vás, abyste je vyzkoušeli a podělili se o ně se svými přáteli, aby si mohli vyzkoušet své pozorovací schopnosti.

Než však budete pokračovat, zjistěte, kde přesně se kontejner nachází. Tento prázdný vánoční hrnek má červenou barvu. Je na sloupu úplně vlevo na obrázku, dva hrnky od malého hnědého ptáčka se zeleným kloboukem. Bylo to snadné, že? Ne tak docela, protože jinak by mnozí z nich už dávno prošli tímto testem, ale nestalo se tak. Většina z nich neuspěla, protože navzdory svému vzhledu jde o obtížnou hru.

Přečtěte si také  Matematická hádanka: Otestujte si své IQ přesunutím pouhého 1 zápasu!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Finefish.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.